Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok és...

18 hetes kismama vagyok és tegnap nagyon megijedtem munkából hazafelé menet, normális tüneteim voltak?

Figyelt kérdés
Bal oldalon a petefészkem tájékánál begörcsöltem ami kb. 20 percig tartott, nem volt elviselhetetlen de kellemetlen volt. A metróról le kellett szállnom, mert levert a víz és majdnem elájultam, holnap megyek ultrahangra az orvosomhoz. Ezek normális tünetek?
2008. máj. 8. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen egyáltalán nem volt és a görcsölés sosem természetes, kivéve az utolsó szakaszt, pár hetet! Feltétlen említsd meg a dokinak. Biztos ad majg Magnéziumot!

Sok sikertr kitartás!

34 hetes kismama

2008. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!nem tűnik jónak,de lehet,hogy csak meghúzódott egy szalag nagyon és ez sugárzott ki.nekem is volt hasonló-bár 20percig nem tartott még.Mindenképpen nézesd meg magadat ez nem vicc.A babád mozog?Érzed azért már?Ha igen akkor valószínűleg semm gond nem lesz,de mindenképpen doki és hirtelen mozdulatokat ne tegyél.30hetes kismama
2008. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyenlőre még nem érzem a mozgását, ezért is vagyok ennyire megijedve.
2008. máj. 8. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!