Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is járt így? Hogy azért...

Más is járt így? Hogy azért kellett valahonnan hamarabb hazamenni mert csak a helyszínen derült ki hogy már kényelmetlenül szorít pl a gatya ami nemrég még jó volt? 34h

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen,előfordult,de nem mentem haza,hanem kigomboltam a gatyámat!A blúz alatt úgyse látszik!A szélét beforditottam a bugyimba,hogy ne essen le!:)))

2009. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, hát nekem már eleve kigombolva hordtam de mostmár ugyse volt jó ha leültem :(
2009. júl. 18. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En haza nem mentem sehonnan, de a 35-36. hettol kezdve legszivesebben minden autout felenel kiugrottam volna es mentem volna gyalog, vagy busszal, a lenyeg, hogy legyek fuggolegesen.

Ahhoz kepest, hogy keson indult be a pocaknovekedes nalam jo nagy lett a vegere es nagyon lent volt eleve, a 35. heten le is szallt. Ennek koszonhetoen az osszes nadrag nyomta az alhasamat, amikor leultem, kiveve az otthon hordott rugalmas melegitoket. Volt egy szovetgatyam es egy farmer kismamanacim, ami ekkor meg jo volt a pocakomra, allva kenyelmes is volt, de ha beultem a kocsiba, vagy leultem bennunk, akkor par percen belul elkezdett fajni a hasam alja. Nagyon kenyelmetlen volt. Hiaba gomboltam ki a sliccet, mert a slicc alatt nem engedett az anyag. Nem rohogni, de amikor csak a ferjemmel mentunk kettesben, akkor mindig letoltam egy kicsit a gatyat es ugy ultem, a kabatomat pedig az olembe raktam, hogy ha motoros, vagy jarokelo bekukkant az ablakon, akkor ne lasson.

Nekem epp emiatt eleg negativ tapasztalataim vannak a terhesnadragokrol. Volt ot darab, mindegyiket ugy vettem meg, hogy tutira jok lesznek vegig. A fenekem es a combom bele is fert, de a pocakomra kicsik voltak. Az utolso ket hetben mar csak a slicces derekban kiengedheto gumis farmert hordtam, de hiaba engedtem ki teljesen a gumit, akkor sem ert ossze a pocakomon, nem huztam fel a cipzart es gumival volt osszefogva a gomb es a gomblyuk, igy par centit meg nyertem.

Epp emiatt a mostani terhessegemnel nem tervezem, hogy terhesnadragot fogok hordani, inkabb maradok a ruhaknal, telen a vastag kotott ruhaknal es a vastag teli harisnyaknal, ez talan igy kenyelmesebb lesz.

2009. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ez elég gáz,nem tudom,erre a kis időre érdemes-e még nagyobb rucit venni!?

2009. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!