Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy éltétek meg a többszöri...

Hogy éltétek meg a többszöri vetéléseket?

Figyelt kérdés
Én 2-szer vetéltem .A 3-ik terhségnek is nagyon félve indultam neki .Ott is volt pecsételés ,kórházba is voltam ,de sikerült. Most 8 hós a lányom. Nektek mennyi vetélés volt és végül sikerült a baba?
2009. júl. 18. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a héten volt missed ab-om. Első terhességem volt. Eléggé ki vagyok készülve miatta. Nem gondoltam, hogy ez velem is megtörténhet, mindenre annyira odafigyeltem. Azért nagyon reménykedek, hogy legközelebb sikerrel járunk.
2009. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos mar volt 2 de most ismet babat varok 17.hetes vagyok de rettegek nehogy elveszitsem.Sajnos mar ez idaig 3*volt barnazasom amiert nagyon izguolok es mindenfele rosszat gondolok de remelem es tudom,hogy o mostmar velunk marad.Nem tudom mas hogy van vele de en minden uh-tol felek nehogy rosszat mondjanak.Hogy lehet ezt tul elni?

Mivel mar neked is volt 2 vetelesed a mostani babaddal veszelyeztetett voltal?En az vagyok es nem nagyon csinalhatok semmit de neha nem birom ki es ezert lekiismeret furdalasom van mint most is,mert sokat kellet mennem es most megint barnaztam ugye nem lesz baja a babamnak?Neked ez a terhesseged milyen volt?

2009. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is 2*vetéltem(6 és 19 hetesen).Iszonyatosan megviselt mindkettő, pedig én is mindent megtettem.Azután meg ráadásul alig bírtam újra teherbe esni, nem kívánom senkinek amin átmentem idegileg, és lelkileg, nehéz volt tartani magam.De most ismét terhes vagyok, 34 hetes, eddig nagyjából minden rendben, kissebb nagyobb bajok vannak, de még elviselhető, várom a végét, hogy túl legyek rajta, már csak feküdhetek, nehéz.

Én is minden uh előtt paráztam, izgultam, féltem nehogy rosszat mondjanak, és ez végig elkísért, meg el is fog, aki egyszer megégeti magát, az utánna már fél a tűztől.De sok erövel sikerülni fog nekünk is!!!!!!!Minden jót nektek, és KITARTÁS!!!!

2009. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia megkerdezhetem 19 hetesen miert ment el a babad mi tortent?
2009. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem kaptunk rá magyarázatot.Elvileg a babánál nem találtak semmi kórosat, mi is egészségesek vagyunk, elhalt szegény, de biztos hogy valami betegsége volt neki.most ismét terhes vagyok, nemsoká szülök, már nagyon várjuk a pici fiunkat.
2009. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is veszélyeztettett voltam.10 hetesen én is elkezdtem pecsételni,és akkor kórházba kerültem 5 napig voltam bent aztán hazaengedtek ,de én se csinálhattam semit és nekem elmúlt a barnázás. Az első 4 hónapot nagyon rosszul viseltem mindég rosszul voltam ,jóformán mindent kihánytam. De aztán ez is elmúlt.Tudom, hogy nehéz mindég csak pihenni és semit se csinálni ,de szerintem te szigurúan tarts be az orvos utasitását ,mert azt irtad nálad többször volt már barnázás. Esetleg kissebb nem megterhelő sétákra elmehetsz , hogy a gondolataid eltereld és ne mindég csak idegeskedj.Nemtudom de valahogy a barnázást vissza kéne tartani ,az orvos nem irt rá semit? Nekem arra rutascorbint kellett szednem.
2009. júl. 19. 12:32
 7/9 A kérdező kommentje:
A 34 hetes kismaminak meg kitartást már nem sok van hátra.
2009. júl. 19. 12:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Én decemberben vetéltem, 12 hetesen, most ismét babás vagyok, 12+3 napos. Tegnap voltunk dokinál, 6 centis a lelkem, és igencsak mozgékony. Hadd ne mondjam, hogy egész pénteken kész ideg voltam, hogy szombaton bejelenti a doki, hogy ez a baba sem él. Most kicsit megnyugodtam, és már fotóm is van a kis drágámról.
2009. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok,és minden jót.
2009. júl. 19. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!