Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen ezek lehetnek...

36 hetesen ezek lehetnek jóslók? Nem korai még?

Figyelt kérdés

És mikortól nem koraszülött a baba? 37 vagy 38?

Nem szakaszokban hanem egyfolytában fáj a hasam alul olyan mint mikor meg akar jönni! És reggel óta többször éreztem nagy wc-zni kell de nem kell! Korai ez 36 hetesen nem??


2009. júl. 19. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem nem korai.....és ez már jósló!Nekem a 33.héten volt ilyen elöször,elmentem dokihoz mert megijedtem megvizsgált és maradt az értékem CI:2100 ,tehát nem nyíltam tovább és megerősített,hogy ez jóslófájás lehetett.

Kitartás már nem sok van hátra:))

35 hetes km

2009. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! Hu nekem 2 hete nézett utoljára méhszájat akkor még 2000 volt! A héten megnézetem hogy állok? Kellő képpen félek már ...
2009. júl. 19. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 36 hetes vagyok, és ugyan igy érzetem magam egész este. NEm szakaszos volt, hanem folyamatosan fájt. Szóval alvás nem nagyon volt. Szerintem is jósló volt. ÉS én úgy tudom hogy nem korai már.

szia

2009. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor lehet nemsoká szülünk?? Jaj én félek...viszont jó lenne ha már itt lenne a kicsi:).Könnyű szülést!
2009. júl. 19. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Én is a héten megyek vissza a dokihoz,kíváncsi vagyok!Holnap lépek a 36.hétbe és jön az nst:)))

Megírnád esetleg majd,hogy mi volt a dokinál?Kíváncsi vagyok:)

2009. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze megírom. Kedden megyek NST-re 2.jára. És utána a dokihoz!!!
2009. júl. 19. 10:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

2. vagyok. Én hétfőn megyek dokihoz, kedden ultrahangra, és pénteken NST. Remélem addig kihúzzuk, azért jóü lenne ha maradna még, akkor is, ha jó lenne már megölelni a Kismanót.

Sziasztok és kitartás.

2009. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy ahogy mondod még egy kicsit maradjon csak :)!
2009. júl. 19. 14:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! MA voltam NST-n.Ma nem akart mozogni a babám. Így pénteken újra megyek! Lehet közeleg a szülés! Azt mondta a dokim :) és hogy már nem baj ha fáj a hasam. Akár meg is szülhetek:)! Jó lenne de azért félek!
2009. júl. 21. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!