Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen mitől görcsölhetek?...

32 hetesen mitől görcsölhetek? Lehetnek ezek már gyengébb jóslók? Vagy csak ez a front? A doki nem mondott semmit.

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 11:07
 1/3 anonim válasza:
josló fájások semmi képp nem lehetnek,mert azok egy kicsit erösebbek mint egy sima görcs!!Én is görcsölgettem 30 hetestöl 36 hetes ideig,és 39. hétre szültem!!ugyhogy ne ijedj meg!!még van egy kis idöd!!
2009. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira nem félek,mert a méhszájam zárt,csak furcsa,mert a legelejétől görcsölök,és ezek most 1-2 napja erősebbek,mint eddig. A dokival most beszéltem,lerázott azzal,hogy akár jósló is lehet,ha kell,majd visszatartjuk. De tudom,hogy a fiacskám még nem akar kijönni,csak kiváncsi vagyok,mi lehet ez.
2009. jún. 16. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenki görcsölget már ennyi idősen, a pici erős rúgásai is összehúzódásra késztetik a méhet, készülődik a tested a szülésre, nagyot nő ilyenkor a pici, nyúlnak a méhszalagok, edződnek az izmok, ilyenek... nem mindenki érzi, de ilyenkor már nagyon aktív a méh! Figyeld magad, ha erősödne v rendszeressé válna, akkor a dokid majd segít hogy bent maradjon a pici!

17 hetes + 18 hós

2009. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!