Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam 12 heti uh-n...

Tegnap voltam 12 heti uh-n (11 hét 6 nap), ma pedig védőnőnél, és a védőnő jól rámijesztett, hogy a BDP-nek 29 mm-nek kellene lenni, nekem meg csak 19 mm. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Hülyék ezek a védőnők!!! Ne hallgass rájuk már azt kell mondjam.

Itt vannak az adatok ezt nézd!


[link]


Engem is megijjesztett már nem egyszer. Én már nem is adok csak az Orvos szavára. Az emberre képesek ráhozni a frászt! hihetetlen. HOgy kaptak ezek papírt???!!!

TISZTELET a KIVÉTELNEK!!!

2008. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, a táblázat szerint teljesen jó. Köszönöm:)
2008. máj. 8. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a szösz!!! Ez a védőnő tényleg hihetetlen!!! Nekem 20 mm volt a 12. héten és teljesen normálisnak számított. A babák különben is napról-napra változnak, egy kis eltérés sem számítana!!! (Pl. az én kisbabám 5 cm volt a 12. héten (CRL), a 13.-on pedig már 7 cm. Ha az ülőmagasság ennyit változik egy hét alatt, a többi érték is.) Úgyhogy ne aggódj, teljesen rendben van a méreted!
2008. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nikcsi ***** válasza:

Szia!


Nekem is 19 mm volt a 12. hetin, es a holgy aki ultrahangozott azt mondta hogy ez teljesen jo. Utana talalkoztam a vedonommel, o is megerositette, szoval ne aggodj! Nem tudom mi van ezekkel a vedonokkel mostansag, feleslegesen ijeszgetik itt a kismamakat, holott parazunk mi eleget azt hiszem. :)

Boldog babavarast!


16 hetes kismami

2008. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj! Én is most voltam a 12. hetin, ahol a kisfiam bpd-je 22mm volt, de engem a gép a méretek alapján 13 hét 1 naposnak írt ki. Szerintetek, ennyi ídősen ha az FL: 7mm, az nem kicsi? Vagy csak nem jól mérte?Én meg most emiatt aggódok...De csak azért, hogy mindig legyen miért.

A legjobbakat!

Ja! A dokim azt mondta, hogy ne menjek védőnőhöz, mert az csak hülyeségeket mond, majd ha kész az afpm, akkor menjek csak. Hiszek a dokimnak, mert nekem már van két gyermekem!

2008. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is most voltam 11+3 naposan. Az én babóm bpd-je 23,4 mm lett. Mondta is a doki, ez már inkább 12, mint 11. De nm mondta, hogy gond lenne. Ez babánként. mamánként változó, most előrébb vagyunkj, lehet, néhny hét múlva hátrébb leszünk.

De a 19 is teljesen jó, és ha kevesebb is, mint az átlag, majd behozza magát a pici. Ha az orvos nem mondta, hogy nem jó, szerintem nincs gond.

Boldog babavárást!

2008. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!