Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 36 hetes, abba...

Holnap leszek 36 hetes, abba hagyjam a magnézium szedését? És mi a helyzet a málnalevél teával?

Figyelt kérdés
Elöre is köszönöm
2009. júl. 19. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én magneB6-ot szedtem, végig. Málnalevél teát ittam a 36.héttől mint a kisangyal, 39+4 hetesen szültem 25 és fél óra vajúdás után, mert nem tágultam. Persze nyugodtan kezd el inni, hátha neked segít.
2009. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A megnéziumot ne hagyd abba, mert attól erősödni fognak a jóslók és a méhösszehúzódások. A teát nem tudom.
2009. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 36 vagyok már 1 hete nem szedem a magnéziumot! A málna levélre rákérdeztem a dokinál. Szerintem semmire nem tartja de ha inni akarom 37.héttől mondta.Viszont az utóbbi hétben csak olyan tapasztalatokat hallottam hogy itták de senki nem tágult.VAgy sokat vajúdott.Lehet nem iszom majd. 2 bnőm szült nemrég egyik sem itta de 2 és 4 óra alatt megszültek.
2009. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a magnéziumot ilyenkor már nem kell szedni. A málnalevél helyett pedig próbálkozz homeós bogyókkal, állítólag jók. Azokat vajúdás alatt is lehet / kell szedni. Ezt szülésznő mondta.
2009. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:))
2009. júl. 19. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnőm azt mondta, hogy a magnéziumot a 36. hétig lehet szedni. Szerintem kérdezz meg inkább egy orvost.

Én málnalevélteáztam, 5.5 óra alatt lett meg a lányom. Igaz, második szülés volt.

2009. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3.vagyok! Ja és nem magamtól hagytam abba a magnéziumot! Az orvosom javaslatára!!!!!!!!!!
2009. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!