Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 37-38 héten szeretnék...

Ha 37-38 héten szeretnék szülni, akkor mikor kezdjek inni málnalevél teat, illetve mikor hagyjam abba a magnézium szedést?

Figyelt kérdés
vagy milyen homeos bogyokat lehet szülés elött szedni?hogy beinduljon idöben?
2010. júl. 20. 12:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom, de talán jobb lenne a babára bízni, hogy mikor van itt az idő... :)
2010. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

A baba tüdeje az utolsó pillanatig fejlődik,nagyon nagy felelőtlenség "beinditani".

Tényleg képes lennél erőszakkal is csak akkor jöjjön amikor te akarod?

szép nem mondom...

2010. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

nem kívánságműsor

örülj, ha egyáltalán benned marad addig

2010. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Azt nem te döntöd el mikor szeretnél szülni.De,hogy is juthat ilyen hülyeség az eszedbe?Örülj ha egészséges lesz a gyereked és megszülheted normálisan,és jöjjön amikor jönni akar.A málnalevél teát egyébként a 36 héttől kell elkezdeni inni,de nem mindenkinél hatásos.Én ittam azt is a harmadik babámmal,szedtem a homeós golyókat is,és mégis a 42 betöltött héten úgy kellett megindítani a szülést,teljesen zárt és éretlen volt a méhszáj még akkor is.Tehát a tea semmit nem ért.
2010. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
én csak a szülés megkönyebbitese miatt kerdezzem,de megint rögtön mindenki rosszra gondol.meg igazabol szeretném ha nem lenne megint tul nagy baba mint a fiam.illetve a doki mondta hogy 3500 ig lehet megszülni ha faros a baba,mivel meg nem bizti hogy befordult,ezert erre is kell figyelni, hogy ne csaszar legyen.
2010. júl. 20. 12:46
 6/24 A kérdező kommentje:
én a fiamat is tulhordtam,ezert van erre esély megint.senki nem azt mondta hogy sietetni szeretném a szülést,csak mint sokan irtak vannak olyan homeos bogyok amik segitenek,illetve nem tudtam h a malnalevel teat mikor kell elkezdeni inni
2010. júl. 20. 12:48
 7/24 anonim ***** válasza:
Magnézium szedését 36. héten abba kell hagyni, ekkortól elkezdhetsz inni málnalevél teát. De mint ahogy előttem írták, ez nem fogja befolyásolni azt, hogy mikor szülsz. Én ittam és 40+5 hetesen indították a szülésem, igaz, akkor nagyon könnyen tágultam már (remélem a tea miatt). Vannak népi hiedelmek, meg néhány tipp, hogy mitől indulhat be a szülés, de ez mind csak akkor működik, ha már a baba megérett a születésre. Ha olyan dologgal próbálkozol, ami meg elég agresszív, a babádnak lehet baja! Miért olyan fontos egyáltalán, hogy olyan korán szülj??? Jól írják előttem, ez nem kívánságműsor, bízd a babára az érkezést, majd ő tudja, hogy mikor van itt az ideje!
2010. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

nem hurroglak le..


a magnéziumot legkésőbb a 36. héten abba kell hagyni.


málnalevél teát is lehet de kezdetben csak keveset és az orvos v. védőnő tudjon róla.


a homeohoz a patikusok is értenek abban ők a jók.


Minden jót és könnyü szülést kivánok!!!!

2010. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Na igen, elég furán kérdeztél, láthatod, hogy mindenki úgy értelmezte, hogy siettetni akarod a dolgot!

2010. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Buta vagy a baba egészsége a legfontosabb,és ha császár akkor mi van,nem az a lényeg h minden rendben legyen a picivel?

Én is császáros vagyok,és nem zavar csak a babámra figyeltem.

2010. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!