Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-26 hetes kismama vagyok.74...

Gottacska kérdése:

25-26 hetes kismama vagyok.74 kg al kezdtem a babavárást már 7-8 kg feljött! Teljesen jól érzem magam minden rendben! Ti hogy álltok, hogy vagytok? Szerintetek mennyi jön még fel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

én 25 hetes vagyok.

és 85 kg, ez már így áll mióta terhes vagyok.

igaz a lányommal sem híztam semmit, pedig látod nem vagyok modellalkat de most kifejezetten normálisan nézek ki.

kevés édességet eszek, de nem azért mert nem szeretem hanem mert nem kívánom, a zsíros kolbászos dolgoktól szó szerint hányok, a gyümölcsöket se kívánom de annál jobban szeretem és zabálom a zöldségeket, mindennap ennem kell valamilyen salátát,ha nincs más zöldpaprikát eszek, annyira kívánom, valószínűleg ezért nem hízok,vagyis hát lehet felmegy 1-2 kg de ez eloszlik..


most kisfiam lesz,.

nem mindenki marad a kezdősúlyánál,de azért ebben benne van a genetika is,na meg a baba súlya meg a víz, a többi már fogható az étkezésre és a kívánósságra

ez tuti nem a fogyókúrák ideje :)


szia

2012. júl. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem semmi okod az aggódásra, mindenki másképpen éli meg. Van aki relatív sokat hízik, van aki alig. Itt nem mindegy mennyi kilóról kezdtél, mennyire vagy hízékony stb.


Én, legnagyobb meglepődésemre (hízékony vagyok) a terhesség elején fogytam 5 kilót, ebből 2öt híztam vissza. Vagyis 3al vagyok kevesebb mint a terhesség elött. És már 29 hetesek vagyunk.

Eszek mindent, de nem nassolok, vagyis kifejezetten édességet csak mértékkel. Inkább gyümölcsök.

Szóval oda kell figyelni, de éhezni nem kell.


Boldog babavárást!


29+2hkm

2012. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en is 25 hetes vagyok, 48 kilorol kezdtem most vagyok 54kg pedig nem eszek sokat megis csak ugy jonnek fel a kilok. mondjuk engem sem erdekel annyira terhesseg utan majd leadom. orulnek ha 60 kilonal megallnek de szerintem lesz az meg tobb is.
2012. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Èn az első babàmmal 16 kg-ot híztam azt mondtàk nagyon sok most 29 hetes kismama vagyok kislànyunk lesz most tartok 7,5 kg-nàl és le vagyok tiltva a kenyérről tèsztàròl na meg az édességekről mert azt mondta a szülésznőm sok ez a feljött sùly én nem gondolom annak de az tény hogy az utolsò hònapokban jön fel a legtöbb kilò

boldog babavàràst

2012. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!