Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet ezt feldolgozni,...

Hogy lehet ezt feldolgozni, hogy terhesség alatt nem jönnek rám a kedvenc ruhadarabok?

Figyelt kérdés

17 hetes terhes vagyok, és most próbálgattam fel a téli ruháimat (pakolás miatt), és kíváncsiságból felpróbálgattam néhányat, és a popsimon nagyon feszülnek. Tiszta lelki beteg vagyok miatta :-( Tudom hogy ez a baba miatt van, ez természetes, de akkor is nehéz "megemésztenem". :-( Tudom hogy a baba a legfontosabb, és eszem ágában sincs diétázni meg ilyenek..

A mai napig 1 kg-ot híztam, és nem vettem volna észre hogy az étvágyam hű, de megnőtt volna.


2009. júl. 19. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy dolog. Majd lefogysz, ha meglett a baba. Én 50kg-ot híztam a babavárás és a terhesség alatt. Ez kb. 2 év volt. Most már 25kg lejött rólam minden megerőltetés nélkül a szülés óta és folyamatosan fogyok. Mire egy éves lesz a fiam, addigra vissza is nyerem a régi alakomat, most 8 hós a fiam. De én egy nagyon extrém eset vagyok, te már szerintem szülés után csinos leszel megint (önmagad számára is). Egyébként lehet, hogy a vizet tartja vissza a szervezeted és azért jött fel az az 1kg is. Nagyon meleg van.
2009. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az még nem volt olyan nehéz, mert a nagy pocakom minden másról elvonta a figyelmet. Viszont szülés után, amikor már nem volt pocak, csak egy nagy fenék és két sonka, az már rosszul érintett...

Nem igazán értem mondjuk, hogy ha még csak egy kilót híztál, akkor miért szűkek a nadrágok, csak mert én rengeteget híztam, de 5-8 kg plusznál még simán hordtam a régi ruháimat, pedig nem bő darabok voltak (épp ellenkezőleg, szűk szabású vasalt csípő szövetnadrágok).

Sok kismamát az ilyesmi terhesen nem zavar (ez is teljesen érthető, hiszen ilyenkor természetes a gömbölyödés). Engem első terhességnél nem zavart, akkor 25 kg-ot híztam, ami három hónap alatt lement, most a második babánál viszont könnyebb minden, mert nem vagyok kívánós és a tornáról sem tiltottak le.

Még nem késő neked sem belevágni: ha nincs komplikáció a terhességed alatt, akkor ajánlom Rubint Réka tornáját! A szöveg idegesítő, de a csípő, fenék és combizom gyakorlatok nagyon-nagyon jók!

2009. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz a ruhákkal élvezd a terhességet
2009. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!