Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mi a kedvenc...

Terhesség alatt mi a kedvenc kajátok?

Figyelt kérdés

Amit minden nap tudtatok volna enni? Csak egy lazító kérdés a sok komoly mellett....

Én állandóan mustárt ennék uborkával meg virslivel, na meg a nutellás palacsinta :-)))


2009. szept. 16. 10:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
görögdinnye,őszibarack minden mennyiségben.meg a puha kenyér.
2009. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

tejfölös túrós tészta (sósan, nem édesen)

ez az első kaja, ami hirtelen eszembe jutott, és naponta tudnám nyomatni :)

2009. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kfc-s csirke(csípős)Imádom
2009. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsomoskáposzta :) első terhességemnél kiütött, majdnem a mentő vitt tőle, most jól bírom:)
2009. szept. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

én csak azokat tudom mondani, ami nagyon nem csúszik: rizs, karfiol egyáltalán, paradicsom és kenyér minimálisan még elmegy.


A gyümit tömöm magamba minden nap. A gyrost minden nap meg bírnám enni, ha megvenném, de ha nem érzem a szagát, vagy nem látom, akkor eszembe sem jut. Talán, ami minden nap elmenne, az a gyümölcsjoghurt. A főtt kajával semmi bajom, mostanában főzeléket készítek dögivel, meg minél több főtt zöldséget, zöldségleveseket.

2009. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap ennek turorudit es halaszlevet.

Hozza teszem, hogy fel idos vagyok es turorudit eddig csak 2 alkalommal ettem halszlevet egyszer sem :S

Kulfoldon elek es nem beszerezheto sem a turorudi sem az edesvizi hal.

Igy almodozom tovabb :D

Gyumolcsot minden nap eszek.....nem is keveset....szinte csak azt eszek :D

Foleg a kopasz barack....az nagyon tuti :P

2009. szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hi-hi! Ez nagyon jó!

Nálam hetente változik. Először jött az eperdzsemes kenyér hideg tejjel, aztán sült krumpli minden délután, utána kovászos uborka, aztán olajos hal sok-sok-sok citromlével.

És rendesen meg is ettem nap, mint nap, amit megkívántam. Mondjuk ezek elérhető kaják voltak.

Amit viszont furcsállok, hogy a régi nagy kedvencem a

tökfőzelék, de a terhesség alatt 1x sem tudtam belőle enni!

Ezenkívül naponta legyűrök pár gyümölcsöt, pedig azt sem kívánom, de megerőszakolom magam a baba miatt. Régebben a gyümölcsöket is imádtam, csak most megy ilyen nehezen le.

2009. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nekem amióta diétáznom kell(26. hét)..azóta a töltött paprika sósan. Az elején az epres dolgok voltak, jó, most is szeretem. De amúgy nekem is a barack, alma és persze a körte.

További kellemes nyálcsorgatást mindenkinek!;)

2009. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elején a fokhagyma volt ilyen, aztán telítődtem... :D Most töltött krumplit eszek három napja, ha nem állítanám le magam, rosszullétig tudnék enni belőle...
2009. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az édesség, meg a gyümölcs is ment ezerrel. Napi 2-3 óriás pöttyös simán lecsúszott, meg egyéb finomságok, ugyanakkor a reggelim mindig friss gyümölcs volt, de nem egyszer volt olyan is, hogy a vacsorám is csak gyümölcsből állt.
2009. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!