Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 10. hét végén a "mindjárt...

A 10. hét végén a "mindjárt megjön" érzés normális?

Figyelt kérdés
A 6. hét óta barnázok, de a doki tud róla kaptam Utrót és többször vltam UH-n. A baba rendben van. Utoljára 9 hetesen voltam, de most aggódom hogy még mindig érzek ilyet. Más is járt már így hogy gyógyszer ellenére is barnázik folyamatosan?
2009. júl. 19. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, a mensi szerű görcs normális, a banázás nem, de annak hormongyengeség az oka, azt meg kezelitek. Szóval ez így "normális", kitartás, már csak néhány hét és túl vagytok a kezdeti nehézségeken! Minden jót
2009. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Adri baba ***** válasza:
100%

Nyúlnak a szallagok semmi baj,én a 8.héten barnáztam is de semmi baj nem volt.

Most 6 hetes a kislányom:)

2009. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem szedtem semmit, de az elsőnél a 11 hét körül múlt el, de később visszajött. Normális, a méh tágul, tágulnak a szalagok, később meg a súly miatt...

Most 8 hetes vagyok, érdekes mód egyáltalán nem volt ilyen érzésem, de a baba most is rendben:-)

2009. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem még a 13. hét végén is szokott lenni mindjárt megjön érzésem
2009. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
16 hetes vagyok és nekem is mindig van ez a mindjárt megjön érzés.De hálistennek minden rendben van.
2009. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nálam nem jelentett jót. Missed ab lett a vége! Nekem nem a szalag nyúlása miatt volt az érzés!! :(((
2009. nov. 20. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!