Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten szülő kismamák!...

Kecskeméten szülő kismamák! Ti mit tudtok mit kell vinnünk a kórházba a babának? Pelenka, kisruha stb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 5 éve szültem, akkor semmit sem kellett vinnem a picimnek, mindent kaptunk. Egyenruhában voltak a picik, és pelust is kaptunk, popsikenőcsöt, mindent...de várom a további válaszaidat, mert most újra aktuális hamarosan nálam is a dolog...és azért 5 év alatt sokat változott a világ.

Kellemes babavárást!

33+2heteske

2009. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azért már ezzel is előrébb vagyunk azthiszem:)
2009. júl. 19. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én a héten voltam szülésfelkészítőn. Rá kérdeztem direkt erre! Nem kell vinni semmit! Pedig baba szobában leszek! Illetve popsi törlőt azért vihetünk mert nem bizti hogy tudnak adni eleget! Meg majd ha visszük haza a kis ruci amúgy semmi:)!
2009. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ohh nagyon jó..:)köszike a segítséget!Gyors szülést és szép napokat addig is!
2009. júl. 19. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!