Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Tegnap...

6 hetes terhes vagyok. Tegnap megszünt a hányingerem, pedig elég intenziv és mindennapos volt előtte. Ez jelenthet bajt? Aggódom.

Figyelt kérdés
Van már egy kislányom, utána viszont kettőt is elvetéltem. Egyik terhességnél sem volt hányingerem, ez most jelentkezett először. Viszont abbamaradt és most nagyon aggódom, hogy ezt a babát is elveszitem. Tegnap kezdtem el szedni a folsavat, a férjem szerint az befolyásolja. Én nem hiszem, hogy köze lenne hozzá. Nyugtassatok meg!

2012. aug. 5. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is volt olyan, hogy 1-2 napra megszűnt aztán kezdődött újra. Nekem korábbi vetélés miatt szednem kellett Duphastont.
2012. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor mész orvoshoz? Talán jobb lenne őt felkeresned, jobban meg tudna nyugtatni, mint itt....
2012. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelenthet bajt, de nem törvényszerű! Lehet pár nap múlva visszatérnek a tünetek.

A folsav biztos, hogy nem befolyásolja, semmi köze hozzá.

2012. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 E.Kriszta ***** válasza:

Ez semmit nem jelent. Nekem decemberben volt egy vetélésem. Előtte nem volt szinte hányingerem sem, de aznap reggel, amikor kiderült, hogy nem fejlődik a baba, és műszeresen kell befejezni a terhességet, hánytam. Azt hittem, akkor minden rendben lesz, de nem volt szívhangja a 9 hetes embriónak. Így erre ne hagyatkozz!

26 hkm

2012. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az erős hányinger nem tért vissza, most inkább étvágytalan vagyok. Nincs olyan étel, amit megkivánnék :(

Orvoshoz csak kb 2 hét múlva készültem menni, de lehet, hogy nem birom ki addig...

2012. aug. 7. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!