Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magandokihoz fogok menni....

Magandokihoz fogok menni. Hogy illo ott fizetni? Meg soha nem voltam es nem tudom mi a szokas.

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 11:28
 1/8 Anita8401 ***** válasza:

Szia.

Az Én dokim a vizsgálat után közli az árat :)

De ha a Te dokid nem mondd semmit akkor kérdezd meg tőle,hogy mivel tartozol :)



2 gyerekes 22 hetes kismama

2012. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

megkérdezed mennyivel tartozol és majd mond egy összeget aztán a kezébe adod a pénzt


Annyit javasolnék, hogy legyen nálad 5 ezres, ezres, kétezres is, mert ha pl. 7 ezret mond és te oda adsz egy 10est akkor jó eséllyel nem add vissza, szokásuk eltenni a többit is

2012. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én eddig három magánrendelőben voltam, az orvos sehol sem mondott összeget, kint a recepciónál adtak számlát és ott is kellett fizetni a vizsgálat után. Én eddig olyan helyre mentem mindig, ahol fel voltak tüntetve a honlapon az árak, hogy tudjam, mire számítsak.
2012. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk,azt mondta amennyit gondolnak...................
2012. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi! Meg fogja mondani, hogy mennyibe került. Bár az enyémnek is a recepciósa veszi el a pénzt.
2012. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindig a vizsgálat után kérdezem meg, hogy mivel tartozom. Ő megmondja, én fizetek, ő visszaad ha kell, és még számlát is ad!

A pozitív teszt utáni első vizsgálaton annyira be voltam zsongva a jó hírtől, hogy babánk lesz, hogy elfelejtettem fizetni.

Megvizsgált, leültem vele szemben, elmondta, hogy mi újság, megírta a leletet, átadta, én meg mosolyogva megköszöntem a vizsgálatot, és távoztam.

Párommal már a kocsiban ültünk, amikor felkiáltottam, hogy "elfelejtettem fizetni". Nagy fékezés, tolatás...Visszamentem, de pont bent volt a következő. Amikor az kijött gyorsan beosontam, és nem győztem elnézést kérni a dokitól, hogy ez történt. Nagyon kellemetlen volt, de mostmár csak jót mosolygok az egészen! :)

27 hkm

2012. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnél ki van írva.Ám mivel "1000 éve" járok hozzá,kevesebbet szokott kérni,mint a kiírt.2gyerekes+32hkm
2012. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2012. aug. 6. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!