Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a kórházban szeretném...

Ha a kórházban szeretném kilyukasztatni a kislányom fülét és nekem kell fülbevalót vinnem milyet válasszak?

Figyelt kérdés
Gondolom a bedugós nem a legjobb, mert hátul nyomná a füle mögött, viszont a karikát is tudom úgy mozgatni, hogy ne nőjőn bele a fülébe?
2012. aug. 6. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Bedugóssal lövik be nagyrészt.Abszolut nem nyomja a kicsi fülét.A karika azért nem szerencsés,mert az ujja beleakadhat.
2012. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én úgy tudom ott szúrják, nem lövik. Várok még tapasztalatokat :)
2012. aug. 6. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Első körben legjobbak azok a fülbevalók, amiket a belövéshez is használnak, próbálj ilyet venni. Ez elvileg nem allergizálhat, mintha mondjuk egyből arannyal kezdesz.
2012. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a pontos neve, de a hátsó részen egymásra kell csattintani a végeket. Ez a legjobb, mert nem esik ki, nem akad el stb...
2012. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is bedugóst választottunk, egyáltalán nem nyomja a fülét. (Nem a kifejezetten újszülötteknek valóból választottunk, mert nem akartam pár hónap múlva újat venni, így kicsit nagy volt még az elején a füléhez képest.)
2012. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt az előző válaszból, hogy a nővérek csinálják, és szúrják. Oda kell adni reggel a fülbevalót, ők beteszik egy fertőtlenítő folyadékba, és pár órával később beteszik. Legalábbis a SOTE-n így megy.
2012. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felénk is megcsinálják a nővérek, ha kell, de nem ajánlják. Állítólag elég nagy a begyulladás veszélye (megszületés, köldökcsonk, bcg oltás , kórházi környezet elég megterhelő egy újszülöttnek). Felénk azt mondják, hogy inkább két hónapos kor körül lövessünk, és elsőre orvosi fémmel (nekünk a legegyszerűbb volt, egy foglalatban egy csillogó strasszkő- 1500 Ft), ami ránézésre olyan, mint az arany. Kb. 6-8 hét után lehet betenni az aranyat, garantáltan nem gyullad be.
2012. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!