Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magánkórházban szülök...

Ha magánkórházban szülök (Telki), akkor nem kell védőnőhöz járnom külön (területileg illetékes) a terhesgondozás alatt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálunk ad minden alkalommal pecsétet a védônô.


4 pecsét kell a védônôtôl, 4 a nôdokitól, hogy jártál terhesgondozásra, akkor kapsz 1x-i anyasági támogatást, ha megszültél.


A kiskönyvet, amibe pecsételget majd a védônô és a doki, azt is a védônô adja ki, mindenképpen keresd fel a területileg illetékeset.

2012. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én két dokit tudok javasolni ott.

Az egyik dr.Novák Zoltán,én nála is szültem:)

A Rózsakert Medicalban rendel,és a Telkiben vezet le szüléseket.220 e ft környékén volt a RMCBen a terhesgondozási csomag,kicsit olcsóbb,mint a Telki,illetve nálam előny volt,hogy nem kellett kimenni mindig:)Fiatal,nagyon rendes doki,aki szakmailag is nagyon toppon van,alapból természetes szülés párti,nálam sem volt gátmetszés,úgy vajúdhatsz,szülhetsz ahogy akarsz,mindent támogatást megad.

Aki a Telkiben rendel kifejezetten dr.Varsányi Hajnalka.A szomszéd szobában nála szülte egy csajszi(akivel közben nagyon összebarátkoztam:),a harmadik babáját,nagyon dicsérte,illetve fórumokon is jókat olvasni róla.Én is gondolkodtam rajta,végül Novák doktorhoz kértem előbb időpontot és nála is maradtam:)


A Telkisek közül még szimpi volt Fenyőházi Jenő dr.is,kicsit szórakozott,de szerintem rendben van szakmailag is,de hogy milyen vele szülni stb nem tudom,csak ő is ügyelt,a pár nap alatt,amíg bent voltam.

Bínó Brúnó dr.nekem nem volt szimpatikus illetve annyira Rab Attila dr.sem.

2012. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Folytatva:)

Szülésznőt kettőt tudom nagyon ajánlani:)

Az egyik Kecskés Ildikó,ő is fiatal,mindig vidám,nagyon sokat segített,gátvédelemben is rutinos:)

A másik Bodor Irén(ő idősebb 45-50 körüli),ő is ott volt a vajúdás alatt,hordta nekem a vizes törülközőt,tartotta bennem a lelket,mindennap jött megcsodálni a kislányomat:)A többi szülésznőről nem tudok nyilatkozni,én rögtön Ildikót választottam:)

Csecsemősök is rendesek,sokat segítenek a szoptatásban(nekem nem ment egyszerűen).

Ha tudok valamiben még segíteni,írj nyugodtan!

2012. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!