Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szeretnék már megszülni...

Nagyon szeretnék már megszülni valami módszert? Ami segit meginditani? 41 hetes vagyok és már van 3 gyermekem.

Figyelt kérdés
Ne irjatok olyanokat hogy majd kijön ha itt az idő meg ilyenek mert arra nem vagyok kiváncsi.
2012. aug. 6. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én este 9 körül maszturbáltam egyet 39 hetesen, rá 3 órára megindult a szülés. Hogy ettől vagy nem, nem tom már meg...............!! :)
2012. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem pedig 41 hetesen orálisan elégített ki a párom este, és délelőtt megszültem! :)


Van még egy praktikám, így a másodikra segítettem rá!

Dörzsöld a mellbimbódat körkörösen 40 percig!

2012. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ajj. Tnap egyutt vtunk a parommal (nagyon ovatosan) , de o maximalisan ellene volt pedig h belemelvezzen. Csak nem volt szive rahagyjni,amikor a csucson vtam. A sperma allitolag beinditja,de en meg teljesen egyben vagyok :)

Bnom 1 oras setat iktatott be 39 hetesen,hazaert,lepihent,estere elfolyt a magzatviz. De a fuszeres (rozmaring,oregano,bazsalikom,petrezselyem) is segitett mar egy ket ismerosomnek. Mondjuk en szombaton mindent amit lehetett kiprobaltam,de semmi eredmeny. A szex se segitett... Ugyh konkretan tapasztalatot nem tudok irni. Ja a mellbimbo ingerlestol meg csak fajdalmasan kemenyedtem de semmi tobb... Ahh rossz ez a varakozas :(

2012. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én este megittam két liter tonikot,hajnalban elfolyt a magzatvíz.Hogy attól-e nem tudom... Amúgy aznapra voltam kiírva.
2012. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megvan köszönöm......éjszaka meglett...

4cl ricinus olaj

4cl málna szörp

4cl rum

4cl konyak

Hasmenés nagyon durva volt,de utána megindult köszi a válaszokat!!

2012. aug. 7. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Juuujj gratulalok :)

en ezt nem merem bevetni,de ezek szerint hatasos :)

Kisfiu,kislany? Jujj dejo neked :)

2012. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Ezt a praktikát nem is hallottam még! :)

2012. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kislány a 3 fiu után.:)
2012. aug. 8. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!