Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba ágyneműjét is ki kell...

A baba ágyneműjét is ki kell mosni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2009. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Persze.
2009. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy ki kell!
2009. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Én tényleg mindenkinek probálok seigteni én még kérdesre ilyet nem mondtam de ez tényleg hülye kérdés vannak egyértelmü dolgok ha erre sem tudod a válasz lehet hogy késöbb kellet volna a gyerek.
2009. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ja elfelejtettem a saját ágynemüdet ki szoktad mosni gondolom igen akkor miért gondolod hogy a gyerekét nem kell.
2009. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jé,hát nem mondjátok...igazán köszönöm h figyelmeztettek.Arra gondoltam,amit az ember megvesz vhány részesen baldachinnal v anélkül.
2009. júl. 6. 17:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Marmint mikor?

hasznalat elott vagy utan?

2009. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elmagyarázom akkor.Konkrétan azt nem értem,hogy a párnára,paplanra(amihez a rácsvédő meg baldachin is van),kell -e még külön ágynemű.Mert nekem az fura,hogy egyben mossa az ember,töltetestől,mindenestől.Nem megy az tönkre?Hisz a felnőtt sem tollastól vagy akármistól rakja a gépbe nem?
2009. júl. 6. 17:49
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Használat előtt pláne ki kell mosni, használat után még méginkább!
2009. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a babaágyneműk 30 fokon kimoshatók, de, hogy megnyugtassalak, én mindig negyven fokon mosom, hisz ezeket is érheti baleset(pisi,kaki,bukás stb),és ezért ajánlatos többször kimosni.Nekem egyik sem ment tönkre, pedig 40 fokon mostam mindig.16 hós a lányom.Én 2 napig használom maximum, van belőle három, hogy meg tudjon száradni, és semmi baja egyiknek sem a mosástól.Ha nem mosod bebüdösödik.Én a saját felnőtt ágyneműinket is úgy vettem meg, hogy megnéztem mosható e, mert az évek alatt egy poratkaette ágyneművé válik ha nem sossuk.A múltkor a Tescóban le volt árazva egy antiallergén felnőtt ágynemű, ami 90 fokon mosható, igaz én csak 60 on mostam ki az elég és gyönyörű, pedig már féléves, és havonta kétszer mosom.Szóval nyugodtan mosd ki.Én biztos kimosnám az első használat előtt is, én is kimostam, hisz ha friss illata van az kellemesebb a babának.:)
2009. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!