Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig barnázott, ha...

Viki31 kérdése:

Ki meddig barnázott, ha barnázott a terhesség elején? És ez vajon mitől lehet, szedek utrogestant napi hármat.

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem hematomám volt, de nem folyamatosan véreztem. alkalmanként. először csak nagyon picit, ekkor kaptam utrogestant, aztán sok rózsaszínt, akkor mentünk a kórházba és feküdnöm kellett kb egy hónapig, de két napig véreztem összesen. ott a kórházban megmondták, hogy kijött egy része a hematomának, aztán a maradék meg felszívódott. 12. hétig szedtem a gyógyszert.
2012. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak a dokid tudja megmondani, lehet, hogy nagyobb dózis kell, nekem a 3X2-től egy nap alatt elmúlt. Talán alacsony volt a progeszteron szintem.

Inkább menj vissza, ennyit megér!

Drukkolok!

2012. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 6. Héttől a 11. Hétig barnáztam az elsővel, nagyon idegtépő volt az az öt hét, de a 14. Hétig feküdnöm kellett. A másodikkal a 7. Héten volt azt hiszem 4 napig, most 9 hetes vagyok a harmadikkal, szerencsére semmi:-). Amúgy az első kettőnél én csak rutascorbint, elevitet , magne b6- ot kaptam. Nem tudom mitől lehet, két kisfiam van, remélem most lány azért nem barnàzok.
2012. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csütörtökön megyek majd a dokihoz.
2012. aug. 7. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 9. héten volt barnázás, kb. 4 napig csak, nem is kaptam semmilyen gyógyszert rá, akkor fintorogtam is rendesen, mert aggódtam, aztán 11. héten még fogat is kellett húzatnom... Mindkét doki (ugye a fogorvos is) azt mondta, hogy ne emelgessek. Hát egy két éves gyerek mellett ne emeljek? Áhhh. De semmi baj nem lett, egészséges kisányom született (megint). Türelmet, kitartást és jó egészséget neked/nektek!
2012. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!