Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok. A vérsejtsüll...

30 hetes vagyok. A vérsejtsüllyedésem 70 mm/ó (normál 6-11). Volt így valaki? Mit jelent? Ugye nincs ban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem még magasabb is volt terhesen, úgy emlékszem 86. A doki annyit mondott, hogy terhesen ez nem kiugró érték, sokaknak magasabb ilyenkor az érték, úgyhogy ne aggódjak.

Nem is volt belőle semmi baj, már 2 év elmúlt azóta. Lányom is és én is jól vagyunk. :)


De természetesen ha mész dokihoz, akkor említsd meg neki, ő szakszerűbben és jobban el tudja mondani, hogy ez mit jelent, és meg is tud nyugtatni majd.

2012. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, az lemaradt, hogy mit jelent: nekem doki azt mondta, hogy a magasabb vérsüllyedés egyfajta gyulladásra utal alapesetben, de terhesség alatt magát a terhességet érzékeli a szervezet "gyulladásnak".

Persze valakit tovább küldenek kivizsgálásra, biztos, ami biztos.

2012. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt normális a megemelkedett érték.
2012. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!