Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok és...

18 hetes terhes vagyok és voltunk ultrahang vizsgálaton. A vizsgálaton agykamratágulatot vettek észre ami 9 mm-el tér el a normál értéktől. Kinek van hasonló története erről?

Figyelt kérdés
Elküldtek vérvéterre és genetikára ránk ijjesztettek hogy vízfejű baba lesz és lehet hogy el kell vetetni vagy ha meg is születik meg kell műteni. Nagyon megijesztettek bennünket.
2012. aug. 6. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nálam is ez volt és sokat sírtam és stresszeltem feleslegesen. Nekünk a jobb kamrai értéke volt 9-10 mm, aztán pár héttel visszament 7,5re. Még szülés előtt is azt mondták amint meglesz nézessük meg, 6 hetes kontrollon már semmit se láttak! Melyiket mérték nagyobbnak?
2012. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hátsó kamra, nagyon köszönöm a megnyugtatást.
2012. aug. 6. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmentem még én is egy másik orvoshoz, mondván több szem többet lát, mást mér, minden vírusra volt vérvétel, persze semmit se találtak. És minden rendben vele!
2012. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!