Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elsősorban IV. , vagy XIII. ,...

Elsősorban IV. , vagy XIII. , XV. Kerületben (esetleg VI. , VII. ) tudnátok ajánlani jó nőgyógyászt? Magán is jó, lehetőleg olyan, aki helyben ultrahangot is csinál.

Figyelt kérdés

Légyszi azt is írjátok meg, hogy melyik kórházban lehet nála szülni, illetve hogy mennyibe kerül nála alkalmanként a terhesgondozás! Előre is köszi. :)


(Eddig a II. kerületbe jártam dr. Kollár Zoltánhoz, nagyon szerettem, csak messze van már, sajnos.)


2012. aug. 7. 12:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

én IV. kerületben Dr. Jeney Krisztinához járok, ő sztk-s orvos, így ingyenes és nagyon rendes orvos, én nagyon meg vagyok vele elégedve. eddig mindig nagyon precizen megvizsgálta a kis mazsolámat, volt hogy többször is leellenőrizte hogy biztosan jó-e amit nézett. képet ingyen és kérés nélkül is ad ha jó a nyomtatója. ha jól tudom a Károlyi kórházba vezeti a szülést, de ebben nem vagyok biztos.

nekem nincs fogadott dokim de mindig ugyanahhoz a dokihoz megyek

2012. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
ja és a 18. heti uh-t kivéve mindet helyben csinál. a 18. hetin át kell menni a máv kórházba
2012. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Olvastam itt a doktornőről hideget-meleget (bár több a pozitívum), kicsit furcsa, hogy nő, de amúgy szimpatikus lenne nekem is. Sokat kell várni az SZTK-ban, mire időpontot kapsz hozzá? Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de akkor ez úgy van, hogy egyszer elmegyek hozzá, megvizsgál, majd egy másik időpontot kérek ultrahangra, és mégegyszer kell mennem (mondjuk napokkal később)?

2012. aug. 7. 13:05
 4/26 anonim ***** válasza:
hát elég sokan várnak hozzá, sajnos 2-3 heteket kell várni hozzá :( nekem az első vizsgálatra kellett időpontot kérnem, utána már ő adott. elsőnek amikor mentem akkor kérdezett csak, majd 2 nap múlva visszahívott uh-ra. utána még egyszer kértem időpontot a beutalók miatt amit a 12. heti uh előtt adott ki. ezek után már többet nem is kellett időpontot kérni mert a doktornő ad egyet, igaz ez lent a recepción nem jelenik meg a gépben így gonoszkodnak ott, de meg lehet mondani hogy a doktornő azt mondta hogy ekkor és ekkor legyek itt és kész :)
2012. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem magánban minden orvos jó, vagy majdnem mindegyik. (Sajnos tapasztalat, h akit agyondicsérnek mert otthagynak nála havonta 15ezer forintot, h milyen kedves, rendes...az kórházi rendelésen az az oda se figyelős, 2 perc alatt megvizsgáló doki...Hát ezzel számolni kell sajnos...)
2012. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
én semmit nem fizetek az sztk-s dokiért akit írtam és ő tényleg odafigyel így is mindenre a vizsgálatokon. igaz a szülésnél nem tudom milyen mert nem kértem fel, de eddig megnyerő volt :)
2012. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat csajok! :) Nekem is vannak jó tapasztalataim SZTK-s orvosokkal, de a nőgyógyász-téma kicsit más, erre és fogorvosra nem sajnálom a pénzt.


Várok még válaszokat továbbra is, konkrét ötleteknek, neveknek is örülnék. :)

2012. aug. 7. 13:22
 8/26 anonim ***** válasza:
Most nehogy azt higgyétek, h nekem nincs tapasztalatom, de konkrétan erről a Jeneyről olvastam én is jót is rosszat is, kinek milyen szimpi....meg neki ki milyen szimpi... Amúgy mellette a 4. kerületben jó nődokik vannak sztk-n. A Lőrinczet pl. sok helyen dicsérik.
2012. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

nekem nincs jó tapasztalatom a jenei krisztinával. amikor kiderült, hogy hematomám van, azt mondta nem ad gyógyszert a 12. hétig, ha el akar menni a baba, menjen el.


átmentem másik dokihoz, konkrétan a halász domonkoshoz (akire marha sokat kell várni), de ő adott egyből gyógyszert és feküdnöm kellett egy hónapot. most vagyok 34 hetes és másnál fogok szülni, mert a halász nyaral akkor meg el is költöztem. és a mostani dokim tökjó, de nem ezekben a kerületekben van.

2012. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Na ja, én is ilyen történeteket olvasok róla...nem ad gyógyszert, menjen el ha akar....! Az a kutya!...
2012. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!