Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Félelme...

7 hetes terhes vagyok. Félelmeim vannak a vetélés miatt. Milyen tünetei vannak? Mindig észreveszi az ember ha elment a baba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,nem vettem észre. Mentem ultrahangra és nem dobogott a szíve. 11 hetesen volt uh. És 8 hetesen halt el. 3 hétig halott baba volt bennem:(
2009. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért gondolkodol ilyenen???Persze anno nekem is átfutott az agyamon ,de nem szabad mindig ezen gondolkodni.Inkább simogasd a pocakodat,beszélj hozzá és érezni fogja,hogy várod őt.Ha egészségesek vagytok te is és a párod is,ha rendesen eszel,szedesz vitamin és pihensz akkor hidd el semmi baj nem lesz és egészséges pici babád lesz.DE csak akkor ha érzi,hogy várod és kellessz neki,különben ő is mindent érez a félelmeidben!1éves baba mamája
2009. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sajnos nem minden esetben veszed eszre,velem ez sajnos 2* fordult elo az elso 11 hetesen vereztem a masodik 6 hetesen nem volt szivhang es nem volt semmi tunet baj verzes.Most ismet babas vagyok 17 hetes de most is felek mert 2 napja barna folyasom volt es remegek nehogy baj legyen.Pozitivan gondolkodjunk beszelj neki,higy benne hogy veled marad es a karodban tarthatod nemsokara!
2009. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!