Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen Dr. Eszlári Péternél...

Milyen Dr. Eszlári Péternél szülész-nőgyógyásznál szülni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem irtad hol van?
2009. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tatabányán.
2009. júl. 20. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szültem nála, csak gyógyszert szokott írni, de nekem nem annyira szimpatikus. Ja, meg ő állapította meg a terhességemet. Aztán máshoz kezdtem járni. Megszültem, most rákszűrésen voltam nála, de "állandóra" nem őt választanám. Sógornőm viszont kedveli (bár ő még nem vár babát).

Mostanában én sem fogok, még csak 9 hónapos lesz a lányom.

2009. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

10:59-es

Elfelejtettem írni, hogy nem tudom, hogy Molnár Mihály dr. vezet-e le szülést (mivel főorvos), de én nála szülnék szívesen, ha újra babát várnék. Nagyon aranyos!

Barátnőm Lollok doktornál szült pár éve, nagyon elégedett volt vele, gyönyörű a rendelője is, de úgy tudom, ő már nem vezet le szülést (sajnos).

Nekem talán azért nem szimpi Eszlári doktor, mert olyan "lazán" vette a parámat két vetélés után. Persze lehet, hogy magánorvosként másképp viselkedik, de SZTK-ban elég gyorsan végez az emberrel. Nem éreztem, hogy alapos lenne.

Aztán lehet, hogy tévedek. Remélem tud valaki segíteni, nekem nincs szülésről tapasztalatom vele!

2009. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
van olyan, aki nála szült?
2009. júl. 20. 11:24
 6/7 A kérdező kommentje:
átraktam a szülés témakörbe a kérdést, mert rájöttem, hogy oda tartozik. Csak innen meg nem tudom törölni :(
2009. júl. 20. 11:48
 7/7 A kérdező kommentje:
de ide is válaszolhattok még
2009. júl. 20. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!