Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen voltatok először...

Hány hetesen voltatok először nőgyógyásznál és hogyan számoltátok a terhességi hetet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5 hetesen és az utolsó menstruációtól számolta a doki
2011. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Először nyolc hetesen és az utolsó menzesz első napjától kell számolni a terhességi heteket, hacsak az orvos mást nem mond (mondjuk később fogant a baba, és le van maradva 1-2 héttel).
2011. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Mit látott a doki? Hogyan Vizsgált?

2011. aug. 8. 14:10
 4/11 anonim ***** válasza:
A terhességi hetet az utolsó menstruációm első napjától számoltam, az alapján a 8.héten mentem el a dokihoz. Persze telefonon beszéltem vele, ő mondta, hogy várjak a 8.hétig, ráérek akkor menni. akkor már szívhang is volt.
2011. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, egy patkányfajzat orvosnál voltam.

reggel mentem be a kórházba bevérzés miatt, akkor már tudtam teszt alapján, hogy terhes vagyok és megijedtem.

elmondtam neki, hogy mi történt, rám se nézet, valami regényt olvasott, majd közölte, hogy délután kettőkor csinál egy ultrahangot.

ott pedig megállapította a terhességet.

2011. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első babámmal 4-5hetesen mentem,akkor még nem látott semmit,egy hét múlva mondta,hogy 5-6hetes vagyok! Második babámmal a 8ik héten mentem.

A terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják!

2011. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utoksó mensi első napjától számolta mindenki (doki és én is)

7+2-n voltam először dokinál

2011. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
az első babával 8 hetesen, a másodikkal már csak 12 hetesen voltam először - előbb nem is kell, felesleges szerintem
2011. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen voltam. A doki egyből kiszúrta az ultrahangon, én meg világomat nem tudtam, keringett velem a vizsgáló szoba :D

A védőnő az utolsó mensitől számolta a heteket, a 12 hetes UH-n közölte a doki, hogy valami nem stimmel, mert a baba már 14 hetes. Úgyhogy rosszul számolja a védőnőm. Jelenleg az orvosom szerint 18 hetes vagyok, a védőnő közölte hogy az utolsó mensitől kell számolni, úgyhogy szerinte 17. Nálunk a védőnő annyira tirpák, én többet tudok első babámmal a terhességről mint ő 3 gyerekkel, meg 30 év tapasztalatával. Sík hülye!! :/

2011. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5,5 hetesen voltam először, és az utolsó menstruáció első napjától számolták.
2011. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!