Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » UH alapján a babám 5 mm-es (6...

UH alapján a babám 5 mm-es (6 hetes+2 nap-os) a menstruációm szerint viszont 7 hetes lennék túl pici a babám?

Figyelt kérdés
7 hetesen mekkorának kéne lenni-e?

2012. aug. 7. 17:30
 1/8 Jubilee ***** válasza:
Nekem hét hetesen 10mm-es volt.
2012. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt egy táblázat, ebben benne vannak a méretek, hogy mikor mennyinek kell megközelitőleg lennie a babának:


[link]

2012. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mensi szerint mindig nagyobb a baba, mert nem akkor fogant amikor megjött a havid hanem utána :)
2012. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt eltérés,de a 12. heti uh-n már akkora volt,amekkorának lennie kellett!

1 hét nem a világ!

3-4 hét már húzós szokott lenni-ha rendszeres a menstruáció és a fogantatás napja is ismert!


Nekem mind a 4 az első hetekben más mérettel volt. A nagyom 10 hetesen volt akkora,mint a második 7 hetesen.


Fogyassz elegendő vitamint és ásványi anyagot (bármely terhesvitamin a változatos étrend mellett tökéletes).


Mellesleg az én 3. lányom az utolsó hetekben produkált olyat,hogy a comb csontja,és a feje kisebb volt 1 és 3 héttel,mint kellett volna. Végül teljesen arányosan,egészségesen,úgy született,ahogy egy gyermeknek születnie kell :-)


Remélem sikerült megnyugtatnom Téged!!! :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!! :-)



Üdv:3 lányos,13hkm

2012. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnak teljesen pontosan mérni, mert annyira apró még.
2012. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta, a dokim hogy ne nézegessem a méreteket, főleg ne a te babád mekkora volt kérdéseket mellőzzem, mert még annyira picik,hogy ez változó. A lényeg dobog a szíve és jó helyen van.


Én mensi szerint 11 hetes lennék, mikor először voltam azt hittem 6 hetes babás vagyok, akkor azt mondták éppen 3. 2 hét múlva 6 lettem:)

Most vagyok 9 hetes babás elvileg ez már a végleges..:d majd meglátjuk következő Uh-án:)

2012. aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! én hétfőn voltam dokinál, számításaim szerint 6 hetes és 4 napos voltam, és még csak petezsákot látott, szívhangot sem, az van a papírra írva, hogy ép szélű petezsák, 19X13 mm. neked is ilyesmit írtak? vagy neked már a baba is látszott?
2012. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már hallottam a szívét is meg láttam az embriót is :) nagyon arany volt :)
2012. aug. 8. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!