Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhat, ha a vizsgálatok...

Mire utalhat, ha a vizsgálatok során az SHBG hormonom a minimálisnál is sokkal alacsonyabb? Mit befolyásolhat ez a teherbeesés szempontjából.

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek, mert nagyon parázok, hogy valami komoly gondom van.
2009. jún. 12. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, ne parázz! Bízd a dokira!

Van mindig peteérésed? Mert én úgy tudom, ha alacsony az ösztrogénszint, akkor ez a hornon is az.

Ez csak valószínűleg egy következmény, hogy miért ilyen alacsony. Meg kell találni az okot. TSH-t néztek a laborban? Inzulint? Ezekkel mind-mind összefügg! Önmagában semmit nem jelent, a többi eredménnyel együtt érdekes.

2009. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Minden más eredményem klappol, sőt, nagyon jók, már minden vérvételen túl vagyok, bár a progreszteron eredményre még várni kell. Nem tudják megmondani, hogy mikor lesz kész.

Köszönöm a gyors válaszodat.

2009. jún. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!