Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy buta kérdés, de...

Lehet hogy buta kérdés, de aggódom?!

Figyelt kérdés
Menstruáció kimaradás szerint 19hét 0naposan voltam genetikai ultrahangom, de a babám mérete csak 17hét 1nap átlagnak felel meg, tudom hogy pár nap nem gond, de két hét sem? Más minden rendben! Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 8. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Emiatt nem kell aggódnod! Általában minden ultrahangon változtatnak! Ha gond lenne, a doki mondta volna!

Nekem is egyfolytában változtattak, aszthiszem a legtöbb 3 hét volt, de aztán a kövi UHn meg hozzáadtak!

Szóval nyugi!

2012. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, kedves vagy :)
2012. aug. 8. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem mind a 3 terhességemet elszámolták :-)

és közben is folyton változott a szülés várható ideje és a bab kora volt h 4 hét alatt "5hetet" nőt :-D


szal nem olyan nagy gond ahogy nő a baba úgy egyre jobban megtudják saccolni a korát


amúgy 2 hét +- simán belefér mert pl a ciklus sem 28 napos általában a nőknek

2012. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Így van nekem sem 28 napos volt, de a doki ezzel számolt :) így gondolom később fogok szülni a doki időpontjánál, ráadásul hol 2nappal hol 2 héttel a kisebb a babum, de most megnyugtattatok köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 8. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 28 nap volt a ciklusom, mégis el lett számolva mindkét terhességemnél, sőt az uh sem volt jó, mármint az uh-s méretek. Nem mindegy ki csinálja az uh-t, és minél kisebb a terhesség, 1-2 mm annál jobban számít a kor megállapításában. 2 hét meg amúgy is simán belefér. Ne aggódj, minden ok! :-)
2012. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a menstruációmhoz mérten március 18.ára voltam kiírva! Aztán később 24-ére! Na szülés előtt pár héttel meg 6.-ára! Na gondolhatod! És ehhez képest 10.-én szültem meg a lányom (elméletileg 38hetesen) Ne aggódj, a számítás nem pontos, majd a babód tudni fogja, mikor akar kibújni!
2012. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,minden attól függ,hogy a doki az uh-n hova rakja az *-et ,pár miliméter is számít,nekem annó mindig változott az uh-on a babám mérete,és a kiírt dátum,sose tudtam pontosan mikor szülök,ha valaki kérdezte csak annyit mondtam,,majd valamikor áprilisban....:)
2012. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!