Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki tulzottan izgatott,...

Ha valaki tulzottan izgatott, és gyorsabban ver a szive attol elhalhat a magzat? Tudom hogy buta a kerdes, de aggodom.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmi baja nem lehet, de azért ne legyél ideges.
2009. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt. akkor megnyugodhatok? tudod ez olyan erzes mint amikor valaki szerelmes es a torkaban dobog a szive, de nalam nem ez valtja ki, minden vegett kepes vagyok izgulni, munka, stb.
2009. febr. 27. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem az izgalom miatt voltam így. Nekem úgy a babó fogantatása közül jött elő, hogy sokszor meló végére iszonyatosan felpörgött a kütyüm. Azt hittem sokszor, hogy kiugrik a helyéről. Ez akkor volt, amikor nagyon kellett pörögnünk. Aztán miután 7 hetesen el kellett mennem táppénzre és nem doliztam, mindjárt elmúlt. Nem voltam kitéve terhelésnek.

Ha emiatt elmehetne egy magzat, akkor az enyém sem maradt volna meg. Vagy még csak be sem tudott volna ágyazódni.

Mindenesetre kíméld magad! Ne stresszelj és ne erőltesd meg magad!

26 hetes kismami

2009. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszike. tudod, en mindi elketdem melyen szedni a levegot es nyugtatni magamat, de nehez. regen nem voltam ilyen, talan a terhessegtol van hogy olykor a szivveres tul eros
2009. febr. 27. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt jobban, gyorsabban ver a szívünk, mert egyre több vér kell a picinek! Szóval a szívünk is hevesebben ver majd.

Ha bepörgött a szívem, akkor bementem az irodába és leültem. Vettem nagy levegőket, de így is kellett egy kis idő, mire vissza lassult. Sokszor éreztem, hogy már szinte a rosszullét kerülgetett!

Most csak akkor fordul elő, hogy kicsit hevesebben ver, amikor megmászom a 3 emeletet. 3. emeleten lakunk. Viszont még ekkor sem olyan durva, mint régen meló után.

Tényleg próbálj mindenféle stresszhelyzetet kerülni és a terhelést is!

A 26 hetes kismami

2009. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!