Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet vagy én vagyok csak...

Baj lehet vagy én vagyok csak selejtes, hogy az bal mellem nem nő és a mellbimbó udvar se a másik meg igen?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mit csináljak mert lassan 2 méret a különbség és így hogy a nagyobbnak az udvara is nagy lett még csúnyább és szégyenkezem miatta még a párom is rákérdezett ,hogy normális e és majd csak az egyikből tudok e majd szoptatni. Már a sírás kerülget sokszor.32hkm
2012. aug. 8. 22:41
 1/5 A kérdező kommentje:

Most olyan mint a bal oldali képen csak a nagyobb mellemen nagy sötét lett az udvar.

[link]

2012. aug. 8. 22:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb mész a nőgyógyászhoz, Mondd el neki mi a gondod, mert ez tényleg nem normális dolog!

Lehet valami hormonális gondod van, amit nem vett eddig észre, mivel nem jelezted, a vérvétel pedi arra nem terjed ki!

Nem is értelek, hogy ha ennyire zavar, nyilván engem is zavarna, eddig ezt miért nem mutattad orvosnak!???

2012. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Terhesség előtt megmutattam neki, de akkor még kicsi volt az asszimetria. Most ahogy az egyik kezdett csak el nőni most meg szégyeltem, nem egyszerű feldolgozni,hogy ilyen és lehet ilyen is marad 24 évesen.
2012. aug. 9. 00:01
 4/5 anonim ***** válasza:

szia! teljesen átérzem a helyzeted, nekem ici pici kis bimbóim voltak mindaddig, amíg terhes nem lettem. eleinte csak besötétedtek, mostanra viszont.. igaz mindkettő nőtt, de a jobb mellemen az udvar és a bimbó is óriási lett, a másikon viszonylag normál méretű. iszonyat nagy eltérés van a kettő között, ráadásul a melleim is lógnak lefelé, úgy érzem magam mint egy tenyészeti.. :( félek, hogy soha nem lesz már a régi és igen, bánt, hogy ilyen lett, erre nem számítottam. én 21 vagyok, mindig is érdekelt,hogy milyen a testem, az én párom is megjegyezte, hogy úristen mekkora, ez mennyire normális stb... az egyik mell amúgy is nagyobb a másiknál, de hogy 2 méret különbség legyen, az már szerintem nem valami szokványos. mindenképp beszélj dokival, de az is lehet, hogy ez tök normális és túl aggódod.

kitartás és boldog babavárást!

33 hkm

2012. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez biztos nem normális dolog, feltétlen mutasd meg az orvosnak legközelebb!

Ne szégyeld , ő azért van hogy segítsen a problémádon!

2012. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!