Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire kell figyeljek?

Mire kell figyeljek?

Figyelt kérdés

Tegnap abbahagytam a Magne B6-ot,és úgy vettem észre,hogy sűrűbben keményedik a hasam.Ez ugye normális 37+5 naposan?ár akármikor jöhet,mert elég nagy a baba

A dokim azt mondta,hogy most már akármikor jöhet,mert elég nagy a baba,35 hetesen volt 3 kg.Mire figyeljek most már?Görcsökre,derékfájásra?


2012. aug. 9. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésed helyesen: Mire kell figyelnem?
2012. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem az első válaszoló minek írt egyáltalán. Na de mindegy.

Szóval igen sokféleképpen indulhat a szülés, az elsőnél szinte majdnem a végéig nekem csak keményedett és mensi szerű görcseim voltak, a másodiknál viszont óriási fájdalmam volt. Azt figyeld, hogy milyen időközönként vannak görcseid, keményedésed. Ha 10 percenként van az már vmi. Vagy elfolyhat a vized is. Tényleg sokfélét hallottam már, de az időmérés

2012. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Folyt: az időmérés mindenképp mérvadó.
2012. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!