Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen kicsit letaknyosodt...

11 hetesen kicsit letaknyosodtam, fáj a tokrom. Ehetek homeopátiás homeogene és coryzalia nevű tablettákat? Holnap mennék az első vérvételre, ettől még jó lehet a vérképem? Lázam nincs.

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt 10-12 hetesen, azt mondta a doki hogy meleg tea, méz ilyesmik, semmi gyógyszer homeos se!
2012. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MInden homeos cuccot beszedhetsz, nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon jók!!

Semmit sem befolyásol a vérképeden, nyugodj meg!

2012. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is beteg lettem annyi idősen,de én csak gyümőlcs,mézes tea.és citromnak a leve.a lázra kell csak figyelni.

Szerintem ne szedj be semmit nem azért mert a vérképed más lesz ahoz semmi köze ha nem mert 12 hetes kor alatt nem ajánlanak semmi féle gyógyszert.

Jobbulást üdv 32hkm

2012. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A homeopátiás szerek nem gyógyszerek, végig szedhetőek.


Itt egy kiskönyv, töltsd le, nekem már többször segített!!


[link]

2012. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. aug. 9. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!