Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan kismama/any...

Van köztetek olyan kismama/anyuka, aki negát tesztelt, azt hitte nem terhes, e mégis az/az volt?

Figyelt kérdés
2. napja késik.. x-epillel teszteltem, negatív lett, de még minig hányingerem van, feszül a mellem, görcsöl picit a hasam.. az elmúlt napokban majdnem minden nap hánytam. Milyen tesztet ajánlotok?

2012. aug. 9. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot és ha nem jön meg akkor tesztelj újra. Nekem 3 negatív tesztem volt, de tudtam h terhes vagyok mert nagyon hánytam... Aztán végül a doki megállapította h terhes vagyok, 7 hetes terhes voltam mire ki is mutattta a teszt.
2012. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon megnyugtatot! Köszönöm szépen! Gratulálok a babához!
2012. aug. 9. 09:36
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább diétát ajánlanék gyomorrontásra. Bocs.
2012. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen :)


39 hkm

2012. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tuti nincs gyomorrontásom... akkor mitől fájna a mellem, és miért nem jön meg a mensim...
2012. aug. 9. 09:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt! 3héttel mensi késés után mutatta ki a teszt! Bár én nem voltam rosszul, csak úgy a 6.-héttől! Ráadásul amikor elmentem dokihoz, még ő sem látott semmit az UH-n! Eléggé elkeseredtem, mert nagyon szerettem volna babát! Ráadásul én tudtam, éreztem, h babám van! Azóta itt fekszik mellettem az én 5 hónapos pici lányom! :) Nyugi! Ne stresszel rá! Sok sikert! X-epil egyébként jó nagyon! :)
2012. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is pont x-epillel teszteltem 2 héttel a nemvárt után kétszer is, és mindkétszer negatív volt, úgyhogy én csak az orvosnál tudtam meg, hogy babát várok. Azóta már 27+2 hetes terhes vagyok.:)
2012. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:) köszönöm. Gratulálok a babádhoz!
2012. aug. 9. 10:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm.:) Én meg szorítok neked, majd írd meg az eredményt.:)
2012. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én predictor teszttel teszteltem a nem várt havi napján negatívat....Egy hét késésnél csináltam x_epilt. Az lett pozitiv.

Van,hogy később van pé akkor teszt sem mutatja ki időben...

2012. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!