Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik szerintetek nekem is...

Kismamik szerintetek nekem is sikerülhetett a negatív teszt ellenére?

Figyelt kérdés

Ilyen a görbém és most el vagyok keseredve mert nem tudom hogy mi van .Tegnap csináltam gabriel tesztet negatív lett.

Mit csináljak? Meddig várjak??

[link]



2012. aug. 9. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

semeddig se,,

megfog jönni sajnos láthatod hogy lezuhant a hőd..

2012. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 35. napon is lehetett pé, akkor még van idő!
2012. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
haaat, mivel ahogy nezem, az elozo mensid is kb ugyanilyen intenzitasu csak kicsit hosszabb volt, ezert azt mondanam, ez mar mensi volt,meghat a hod is leesett. mivel szepen latszott a peteeres, es azota mar eltelt tobb mint 14 nap, ezert azt mondanam nem vagy terhes. miota szeded a merkformint? ha megsem tekinted mensinek azt ami volt, akkor viszont valami hormonproblemara gyanakodnek, mert a ciklus kozi verzeseg, tul sok barnazgatas sargatest elegtelensegre utal, ami sikeres teherbeeses eseten is veteleshez vezethet. mintha olvastam volna a masik kerdesesnel, hogy kivizsgaltak mar, es nincs hormonproblemad. nekem is csak az Ir van, de en nem is verezgetek ciklus kozben, es sosem barnazok mensi elott es utan, ugyhogy lehet meg kene nezetned magam megint.
2012. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
marmint magad, nem engem :)
2012. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt barnázás és most sem volt csak valami vérfolt volt mikor pisiltem. De ha menzinek is venném akkor is túl magas a hőm mert alapból 36.3 .36.4 a hőm. 1 hónapja voltam teljesen kivizsgálva. amit endokrinológus csinált. Ezért is fura a hőm miért is ilyen magas ha meg volt a menzim. Nem volt intenzív vérzésem. Majd kiderül 1 hét múlva mert akkora kaptam időpontot ultrahangra. Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 9. 18:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Tisztasági betétet használtam a 4 napban és azon egyáltalán nem látszott semmi ezért is nem írtam be menzinek.
2012. aug. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!