Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyanok, akiknek a...

Vannak itt olyanok, akiknek a terhességi teszt nem mutatott pozit?

Figyelt kérdés
Csak érdekesség képen kérdezem,mert én így jártam 2 hete késett csináltam 4 tesztet és mind nega lett,aztán elmentem orvoshoz és ott közölték,hogy 6 hetes kis mami vagyok.

2012. júl. 8. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert korán csináltad. -.-
2012. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem a pé utáni 22 nap nem hamar tesztelés!!Ezért kérdezem!
2012. júl. 8. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor a tesztekkel volt valami baj... Reggeli első vizeletből csináltad?
2012. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 andika7 válasza:
igen en jartam igy következö heten megint megcsináltam a tesztett es az mar pozitiv lesz. hala istennek
2012. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,két délutáni és két reggeli volt,de nem mutatta ki!
2012. júl. 8. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Hm, akkor nem tudom.
2012. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg most én is ebbe a helyzetbe vagyok kedves kérdező.

4 tesztet csináltam mind negatív lett.Július 12 kén kellett volna megjönnie,és semmi azóta se.Csak egyre rosszabbul vagyok.Hányinger,szédülés,olyanokat kívánok amiket előtte sosem.Vannak dolgok amiket eddig szerettem most undorodom tőlük.Nem tudom.Sajnos a dokim szabin van.És csak jövőhéten tudok elmenni nőgyógyászhoz.

2012. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!