Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hiedelem szerint a gyomorégé...

A hiedelem szerint a gyomorégés azt jelenti, hogy hajas lesz a baba. Ez kinek jött be? írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nagyon égett, és nagy hajú kislányom született.
2012. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon égett, és a lányomnak kb 1cm-es volt a haja. :)
2012. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem csak elvétve égett a gyomrom és akkora haja lett a babámnak, hogy a kórházban csodájára jártak :-)
2012. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Az elsővel csak a 36 hét környékén kezdett el égni a gyomrom, de hatalmas haja volt.


Most a másodikkal már a 25 hét környékétől, és nem csak éjszaka nappal is:(:Most vagyok 37+3, ha megszüeltik kdierül. Apával azon szoktunk viccelődni,hogy a kisasszonynak rögtön copfja lesz:)

2012. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
mivel a baba a magzatvízben van, nem igazán "irritálhatja" a haja a gyomrot, tapasztalatom szerint inkább attól függ h melyik szülőre üt hajügyileg és az a szülő hajjal született-e. Lányom kiköpött apja lett, ugyanolyan semmi kis hajjal mint amilyen az apjának volt, inkább tűnt kopasznak, mint hajasnak. Másfél évesen még mindig nem láttunk fodrászt. Barátnőm kislányának férje dús sűrű sünihajú, a lányuk is épp ilyen, mint egy apró süni, kolleganőm mondta h neki 1évesen is kalapokkal takargatta anyuja a kis kopasz fejét, épp ilyen kopasz kislányt szült. Ebből indulj ki h ti hajjal születtetek-e, aztán szülésnél kiderül melyikőtökre hajazott:-DD Nálunk már a koponyaformából kiderült számomra 4D-n hogy apja lánya lesz, szóval nem ért meglepetésként.
2012. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, nem égett a gyomrom sosem:-D
2012. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A nagyfiamnál rengeteget égett a gyomrom, sűrű és hosszú fekete haja volt mikor megszületett. A kisfiamnál egyszer sem égett a gyomrom. Azon gondolkoztam hogy vajon kopasz babám lesz??? Aztán mikor kibújt neki is sűrű, hosszú fekete haja volt.

Szóval nálam egyszer bejött a hiedelem, egyszer nem. :-)

2012. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18 heteskortol egett a vegeig, es a lanyom majd 2 eves korig tar kopasz volt. Mar azt hittem soha nem lesz haja. :-)
2012. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nekem elég sokszor szokott égni a gyomrom, erről beszéltem egyik ismerősömmel, ő mondta ezt. aztán már több embertől is hallottam.

igazából mindegy is hogy lesz e haja vagy sem az a lényeg, hogy egészséges babó legyen!

2012. aug. 9. 13:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Olyan szinten égett a gyomrom az 1. gyerekkel,hogy sokszor savat hánytam.Szép,kerek,KOPASZ fejjel született.A 2.-nál nem vol olyan vészes,ő pár centis sötétbarna hajjal született.Most a 33. hetet taposom,2 hete hébe-hóba ég a gyomrom,majd kiderül...
2012. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!