Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hiedelem szerint a gyomorégé...

A hiedelem szerint a gyomorégés azt jelenti, hogy hajas lesz a baba. Ez kinek jött be? írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 13:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem rettenetesen égett a gyomrom! Éjjel aludni is alig bírtam! Ehhez képest a lányomnak alig volt haja! :D
2012. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejött, a fiamnak olyan pajeszos frizurája lett, mint Elvisnek fénykorában.
2012. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Baromság.

De azért leírom:

elsőnél nagyon égett a gyomrom, kopasz lett

másodiknál nem égett, nagyhajú lett

harmadiknál nem ég, még nem tudom milyen lesz a séró :)

2012. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel kb. 20. héttől végig égett a gyomrom, a végén már szinte pattogatott kukoricán éltem, egyedül az segített. Nagy fekete haja lett a lányomnak. A második terhességnél kb. kétszerannyira égett a gyomrom, pedig azt hittem az már nem fokozható, még p.kuk.sem segített, én is azt mondtam, ha ez igaz, akkor ennek a gyereknek derékig fog érni, mire megszületik :)) De neki kevesebb haja volt... (szintén lány)
2012. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor eszerint a babona szerint az én kisfiam kopasz lesz!
2012. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!