Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kik és hogyan kapják meg a...

Kik és hogyan kapják meg a várandós (Felicitas) csomagot?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

ez engem is érdekel :)

bocsi, hogy nem a kérésre válaszoltam... :)

2012. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
védőnő ad egy kis könyvet abban van a kupon.Azt lehet beváltani rengeteg helyen.pl.brendon,elefáni stb...stb...
2012. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na,erre kíváncsi leszek. Az összes újság,könyv amit idáig adott jó pár éves! :)))
2012. aug. 9. 14:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Várandós Mamák Tanácsadója a kiskönyv címe

[link]

Ebben van benne a kupon, 6. hónaptól lehet kiváltani

Tartalma: cumi, teafilter, újságok, 1 db pelus, popsikenőcs

2012. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem a kórházban adnak vmit, mint régen?
2012. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A várandósat biztos nem. Én 1 hete váltottam ki, és a fenti dolgok voltak benne.
2012. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőnél kell kérni.

Van egy várandós csomag,plusz a szülésnél is kapunk egy csomagot.

2012. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kaptam várandósat, nem is tudtam h van.....:(

Bocs ha kérdezek, de a kórházi csomag után van még vmilyen csomag?

2012. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a védőnőtől másikat kaptam, nemis láttam felicitasosat. Írtam nekik e-mailt és visszaírt egy munkatársuk hogy írjam meg a címemet és kipostázzák a kiskönyvet. Kitöltöttem a kupont és a Brendonban beváltottam. Egy Mam start cumi, sudokrém termékminta, egy 1es pampers pelus és 5 filter mecsek baby tea volt benne, meg szórólapok és 2 újság: anyák lapja és babainfo magazin na meg a 2.könyv. A 3.könyvet elvileg a kórházban kapom majd meg de ha nem akkor majd megint írok nekik, és ebben a könyvben van a kisbaba csomag kuponja de abban nem tudom mik vannak, még nem tartok ott :-) 34heteske
2012. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én a várandós csomagot a védőnőtől kaptam, abban volt egy mappa a sok iratnak, kiskönyvnek, egy két újság (Kismama),egy kuponfüzet valamint a Felicitas könyv 1. része (Várandós Mamák Tanácsadója). Ebben a kis könyvben van egy kupon, amit a 6. hónaptól lehet kiváltatni, ebben volt: egy db újszülött pampers pelenka, egy mam újszülött cumi, teák, egy sudocreme mini minta, újságok, szórólapok és a Felicitas könyv 2. része (Gyermekszületési tanácsadó). Majd szülés után a kórházban elvileg meg kellene kapnom a 3. csomagot. :)

Úgy tudom, ha nem kapod meg az első csomagot, akkor interneten a Felicitasnál lehet igényelni.

2012. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!