Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Husisabb kismamik, Ti mikor...

Husisabb kismamik, Ti mikor éreztetek először babamozgást?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kimondott duci, bár a 73 kg nem kevés, sajnos. A hasam pedig nagyon hájas :(( Nem érzem még a picit, 17+1 hkm
2012. aug. 9. 20:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én is 73 kg-ről indultam terhesség elejéről és a hasamon is van úszógumi és a 18héten éreztem először hogy ez talán már az lehet és most 20héten már erősen érzem
2012. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Elég változóak a tapasztalatok. nem érzem, néha azt igen, mintha egy kókuszdiót cipelnék a köldököm alatt!!, de ennyi
2012. aug. 10. 14:57
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,én megéreztem őt 15hetesen,de 15-18ig éreztem,utána pl két hétig semmi.Aztán mint kiderül mozog ő böven,csak kicsi még igy tompán rug,amit a kézzel jobban lehetett érezni,mint a pocakkal.20hetesen már tök ideges voltam,hogy mi baja,hisz eddig éreztem őt.Aztán lefeküdtem rátettem a kezem és azzal éreztem őt.Egyébként én 15.héten bökdösésnek éreztem,tehát ilyen izomrángás szerűnek.Meg néha pl olyan volt,hogy suhan.Nem lehet elmagyarázni,éreztem hogy elmoccan benn a hasamban.Na most meg már a 24.héttől olyan kötekedéseket leművelt,hogy aludni nem tudtam tőle.Aztán kb a 28.héttől meg inkább már kinyomja magát,elhúzza valamilyét.Tegnap pl a kis könyökét vagy térdét vághatta a hasamba,mert rendesen egy hegyes kis dudor lett a köldököm mellett.Biztos te is érzed utolsó,de nem tudod,hogy ő az :)

32hkm

2012. aug. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jaj,ez az előző oldal utolsónak szólt:)

De kérdező neked is szól!Biztos érzed,de nem tudod,hogy ő az:)

2012. aug. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Előző oldal utolsója vagyok. Mozog rendesen, Uh-n láttuk, bár az igaz, h. néha a kezemmel érzek vmit. Már várom az egyértelmű jeleket.
2012. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Zsanó25 válasza:

Én se a vékony tábort erősítem :) bár sosem zavart ...:)178 cm most vagyok 72 kg, 15+2napos kismama vagyok egy hete kb éreztem először buborékokat (első baba) pedig azért van "védő Zsírpárna a hasimon" úgyhogy szerintem ez alkattól függ

Boldog babavárás és sok sikert :)

2012. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!