Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lenne, hogy kb 6 hetes...

Az lenne, hogy kb 6 hetes terhes vagyok és kb 2 napja szúr a hasam ez mitől lehet? Dokit nem kérdeztem még mert nincs normális dokim mert baba ügyben hét elején voltam először dokinál de az egy hentes az én dokim meg már nincs.

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jó helyre tetted a kérdésed!


Egyébként a megjövés érzés, szurkálás teljesen normális ebben a korban, de ha nagyon izgulsz, nézesd meg magad, igazán úgyis az fog megnyugtatni.


Boldog babavárást!

2012. aug. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is szúrkált, állítólag ahogy nő a méh, azt lehet érezni.
2012. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utólag rájöttem h rossz helyre küldtem meg nem is jól mert a tárgyhoz írtam mindent :D de azért köszi a választ/válaszotokat :) és köszönöm! azthittem valami baj mert mondjuk véletlen megemeltem magam vagy megerőltettem mert nálam az is megeshet a munkámban...
2012. aug. 11. 03:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!