Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit értenétek azon hogy...

Ti mit értenétek azon hogy óvatos éljenek házas életet az első 12 hétben?

Figyelt kérdés

Párommal 6 vagy 7 nap után most voltunk együtt újra.

A doki azt mondta hogy az első 12 hétben óvatosan a házasélettel.

Párom úgy értelmezte szerintem hogy nagyon ritkán, nagyon lassan ès picit rakja be.

Aranyos hogy ennyire fèlti a babát de szerintem igazán ez senkinek nem olyan jó (vagyis neki szükséglet kérdése lehet)

Tényleg így kell csinálni hogy a babának ne legyen baja?

Én azt hallottam hogy szex közbe nem lehet baja mert megvédi igen sok minden.



2012. aug. 10. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Veszélyeztetett terhes vagy?


Mert normális esetben nem kell tartani semmitől, mi is végig szexeltünk az elejétől a szokásos stílusunkban, ami nem éppen finom...


Amúgy gondolom ilyenre gondol, hogy ne nagyon vaduljatok, nem tudom, az elején van-e jelentősége, de a vége felé a sperma beindíthatja a szülést.

2012. aug. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok veszélyeztetett terhes...én is erre gondolnék de a páromnak nem lehet megmagyarázni.

Az hogy belémèlvezzen az teljesen felejtős :)

Szerintem túl aggódja!

2012. aug. 10. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk is mondták ezt mert barnáztam a szex miatt :( annyi volt hogy nem lehetett annyira durván, aztán nem is volt gond belőle :)
2012. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogyha nem vagy veszélyeztetett terhes akkor nyugodtan lehet szexelni, csak persze nem durván de normálisan mehet!
2012. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!