Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten a Máv kórházban...

Budapesten a Máv kórházban hogy működnek most a dolgok a szülés után?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi hogy a kórterembe bemehet-e valaki,milyenek az orvosok, mit kell bevinni a babának és van-e megkötés hogy mibe hozzák haza. szeptemberi baba
2012. aug. 10. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

A kórterembe nem mehetnek be a hozzátartozók (hacsak nem fizetős privát szobát kérsz), a szobák mellett a függőfolyosón lehetnek, és oda tudsz te is kilépni, ill. a nagy üvegablakban meg tudod nekik mutatni a babát.

Nagyon sok orvos van, ez egy nagy forgalmú kórház, szerintem a többség, ill. akikkel én találkoztam, normális, kedves, segítőkész. Nemcsak a saját magánbetegeikkel vannak elfoglalva. Pelenkát, popsitörlőt kellett vinni. Ruhát, popsikenőcsöt adnak. A babákat a nővérek fürdetik, nem az anyukák. Amikor mentek haza, aznap kell bevinni a hazamenős ruhát és a babahordozót (előtte nem nagyon lehet hová tenni, max. az ágy alá, mert nagyon pici a szoba, 3 ágyas).

2012. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!