Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama akinek jobb...

Van itt kismama akinek jobb oldalon mélyen tapadt a méhlepénye? Ti mennyit pihentek? Nagyon félek hogy valami baja lesz a babónak!

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A babának semmi baja nem lesz, max ha nagyon lent van a lepény, és takarja a méhszájat, nem engednek természtesen szülni, akkor császár lesz. De ha nem takarja a m éhszájat, akkor szülhetsz természetes úton .

Pihenni akzért kell, hogy a baba súlya ne nyomja a lepényt, és így az el tudja látni feladatát.

Mennyi idős vagy? Mert ha félidő előtt vagy, vagy környékén, akkor a méh növekedésével még feljebb is vándorolhat a méhlepény.

2009. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia 16+2 hetes vagyok,akkor szerinted még "feljebb" mehet?
2009. júl. 21. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok az ellenpélda, mivel nekem a 12. heti uh-n hátsó fali normális helyen tapadó lepényt mondtak, aztán a 26 hétre már elöl, mélyen méhszájra tapadt lett belőle...

Nem bíztatnak sok jóval.


30hetes pocis

2009. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy nem biztatnak sok jóval?
2009. júl. 21. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Azt jelenti, hogy nem bíztatnak sok jóval, hogy nagyon valószínű a császármetszés, mert már nem fog biztonságos távolságba kerülni a méhlepény a méhszájtól.

Egyébként nem korlátoz semmiben, nem kell többet pihennem, szexuális életet is élhetünk, csak sokat és nagyokat nem szabad emelnem, nekem ennyit mondtak.

2009. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2009. júl. 23. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!