Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban csak akkor terhes...

Valóban csak akkor terhes valaki, ha a nemvárt után (is) fent van a hő? Pl nekem megjött 26. án és le is esett a hőm, viszont azóta nagyon fáradékony vagyok, és szurkálgat a hasam alja. De mivel lent van a hőm, így tuti, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Nem volt olyan senkinél,hogy megjött,a hő is leesett de mégis terhes volt??A magas hőnek minden esetben együtt kell járnia a terhességgel??Ha leesik a hő,akkor 1000% hogy nem terhes az illető??
2012. aug. 11. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagy terhes.
2012. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
reggeli hőd esett le?
2012. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen.36.6-ról 36.4-re.Ez volt 25.én reggel.Azon a napon nem jött meg rendesen,hanem csak barnáztam délutántól másnap délutánig.A másnap reggeli(26.i) hőm viszont 36.6 volt.De 26.án délután már megjött rendesen.Viszont azóta rengeteget bírnék aludni.Folyamatosan álmos vagyok,és hamar elfáradok.Meg a nemvárt után még kb 5 napig úgy görcsöltem,mint akinek megjön mindjárt még1x.Azóta lent van a hőm 36.2-nél.De minden nap azt súgja a belsőm,hogy csináljak 1 terhességi tesztet.Pedig tudom,hogy nem vagyok terhes,nem ringatom magam abban,hogy de mégis az vagyok,de mégis minden nap azt súgja valami,hogy csináljam meg.De eddig még nem csináltam meg.
2012. aug. 11. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
csináld meg akkor
2012. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nos?az voltál? :)
2012. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!