Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet terhesség vagy csak...

Ez lehet terhesség vagy csak simán le/elgyengültem? Kicsit hosszú, de nem nagyon

Figyelt kérdés
29hós a lányom,szóval voltam már várandós,de vele nem igazán voltak rosszul léteim.1-1 hányás,de nem volt jellemző. Most azonban egy hete kb(egy tál gusztustalan nyüzüge láttán/elfelejtettem egy tányért elmosogatni s benne voltak a nyüzgék,amikből pár a kezemre mászott)hányingem van. Kicsit gyengének érzem magam,egész nap szédülük,hányingerem van.Ja és étvágyam nuku. Vettünk egy gyrost,az jól esett,csipősen. de itthon egy fél vajas kenyérrel kihuznám ha arról van szó..Ha utcán vagyunk a párommal és sétálunk akkor oké. A szülés óta eddig 2szer jelentkezett a mensesem,egyszer 2011ben,egyszer idén márciusban.Azt mondta a doki áprilisban hogy ha nem jelentkezik még 1 hétig csináljak teszt,de ha nem jön akkor sincs gond.Akkor nem jött és azóta sincs. Mivel a lányom napjában többször még szopizik,igy lehet az gától. Fogamzásgátlót jelenleg nem eszek,mert multkor elfelejtettem iratni és elfogyott meg nem is élünk olyan gyakran nemi életet. Tegnap hajókázni voltunk a Dunán,ezt a BKV hajót próbáltuk ki.. Olyan hányingerem volt rajta hogy fel se birtam állni. Pedig én imádok hajókázni és soha semmi bajom nem szokott lenni.Édesanyám nyaral,vidéken van,nem tudok tőle tanácsot kérni,párom anyukája szintén:( Ma megyünk el tesztet venni,de addig is kiváncsi vagyok a véleményetekre..
2012. aug. 12. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, elmegyek jósnak az ezotvbe...
2012. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jézuusooom.... Erre nem írok semmit... azonnal doki, akinek nincs kedve mosogatni tuti hatosikreket vár
2012. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2tányér maradt elmosogatlanul..Köszönöm a nem hasznos válaszokat... Tanácsot kértem.
2012. aug. 12. 10:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót enni nem is szokták, elég napi egy darab...

Amúgy meg jaaah...nem egyforma minden terhesség egy adott nőnél se, ha ez a kérdés...

Jaaa nem ez a kérdés, hanem, hogy az vagy-e, de még nem vettek fel ezo-ba, szóval passz...

Én terhesség nélkül is ilyen vagyok...van h imádok egy kaját, 2 héttel később öklendezek tőle, de sose voltam terhes, mert még nem akarok...

Sőőőt hányingerem van a legyektől. Meglátom, és elemgy az étvágyam, blőááááá

"n. Kicsit gyengének érzem magam,egész nap szédülük,hányingerem van." Igen, velem is ez van...kiderült, hogy vérszegény vagyok...

2012. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tanácsot kérsz??

Ok, akkor:

- ne egyél, csak vajas kenyeret, ha nincs étvágyad, akkor is, legalább napi 3 szor.

- Mosogass el pár órán belül, és akkor nem köpi be a légy, vagy takard le, amíg nem mosogatod el.

- Sétálj, hajózás helyett.

- Ha negatív a teszt, menj el vérvizsgálatra.

- Véleményem? Az, hogy ilyen dolgokból nem lehet leszűrni, hogy valaki terhes-e, így ne várj értelmes választ, vagy aki ír is, az se lehet értelmesebb...Vagy az vagy, vagy nem, lehetsz, de nem biztos.

- A gyereked elmúlt két éves és szopizik, ki tudja h borult fel már a hormonrendszered

2012. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vérvizsgálaton most voltam,minden oké... Mivel vidéki rokon volt itt,őt vittük el hajózni. Nem magunktól mentünk.
2012. aug. 12. 10:31
 7/12 anonim ***** válasza:
2és fél éves gyereked van aki szopizik, nyilvánvalóan nem tartod tisztán a környezeted, ebből látszik hogy magadat sem, egy két és fél éves gyerek mellett hogy teheted meg azt hogy hetekig nem mosogatsz, mert szerintem hetek kellenek hogy kikeljen az a nem tudom mi... fúj, étvágyad nuku? hány éves vagy? a 15 éves unokaöcsém beszél így nem egy felelősségteljes anyuka... eszed vagy nem eszed a fogamzásgátlót, na mindegy erre nem is mondok semmit, nem enni szokták a gyógyszert. Egy orvos biztosan nem mondd olyat hogy normális ha két és fél éve szültél és azóta kétszer volt menstruációd. Menny a fenébe a kamu kérdéseiddel!
2012. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy tesztet.
2012. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdésem. 2 napig nem mosogattam el egy tányért. Naponta többször mosogstok,abban csak hust vágtam elötte nap,azért alakult ki benne a nyüzge..DE igen,orvosnál voltam és ő mondta semmi gond.Nem a kisujjamból szoptam ki.


Ma megyünk tesztért majd... S nem kamu a kérdés. Nem tudtam kihez forduljak kivel beszéljek.. Tanácstalán voltam.. Most egy fiatal anya nem irhat/mondhat olyat hogy nuku?

2012. aug. 12. 10:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Az "nyű", nem pedig "nyüzge".

Olyan szó, hogy nyüzge, nem létezik.

2012. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!