Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+2 hetesen egy erős menszi...

38+2 hetesen egy erős menszi szerű görcs, közben hirtelen erős folyás mitől?

Figyelt kérdés

Előbb nagyon görcsöltem, közben éreztem hogy folyik valami, elmentem wc-re és nagyon sok fehér folyás volt a bugyimon. A görcs és a folyás össze függ?

Előre is köszönöm!


2012. aug. 12. 13:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ha takony állagú, akkor lehet, hogy a nyákdugó az.
2012. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sűrű és fehér ragacsos.
2012. aug. 12. 13:47
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az kezd távozni, ha rózsaszín lesz akkor biztos az.
2012. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolod, hogy nem itt kéne kérdezősködni, lehet, hgoy megindult a szülés???
2012. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy válaszoltatok.
2012. aug. 12. 13:50
 6/19 A kérdező kommentje:
azóta nem volt görcsöm, azért gondoltam hogy jósló
2012. aug. 12. 13:50
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
oh nem mennek azért olyan gyorsan a dolgok :))) vkinek hetekkel szülés előtt elmegy a nyákdugó, nekem kb fél nappal szülés előtt ment el éjszaka. hajnalban 5percesekkel mentem be és csak délutánra lett meg. igaz első volt. neked hányadik baba? (ha első akkor nem kell azért annyira kapkodni...)
2012. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Első lesz :) Azért is vagyok ilyen tapasztalatlan :)
2012. aug. 12. 13:55
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én azt hittem az elsőnél, hogy hajnalban utolsó pillanatban megyek be... és nem volt vajúdó, egész délelőtt a rendelésre jött emberek között mászkáltam véres hálóingben. ezért mondom, hgy nem kell kapkodni. végülis 2kor indítottak és negyed 4re lett meg
2012. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is a nyákdugó lehetett (nekem első babánál két héttel szülés előtt elment, másodiknál meg nem vettem észre hogy mikor hagytam el)

Figyi, ne izgulj túlzottan, ha megint jönnek görcsök akkor figyelgesd hogy sűrűsödik-e, vagy erősödik-e. Egy biztos: ha majd olyan szinten görcsölsz, hogy bennszakad a lélegzeted és megmerevedsz a mozdulat közben míg el nem múlik a görcs, na akkor irány a kh. De míg csak kényelmetlen, meg csak úgy ímmel-ámmal fáj, az még nudli.

2012. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!