Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet egyszeri mustárszí...

Mitől lehet egyszeri mustárszínű krémes folyás a 9. héten? Nem görcölök és nem fáj a hasam!

Figyelt kérdés
Tapasztaltatok már ilyet?Délelőtt volt,de mostanra már elmúlt!
2009. júl. 21. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedul. :( En 8+4 hetes kismama vagyok es nekem mar a 6-dik hettol van ilyen. Hol sotetebb barna, hol vilagos, hol pedig mustar szinu ahogy te irod. Van olyan nap, hogy semmi nincs van olyan nap, hogy 3-szor is kell tisztasagi betetet cserelnem. En voltam dokinal, semmit nem talnak. Nem tudjak mitol van, baba szepen fejlodik, teha semmi gond nincs.
2009. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én 21 hetes kismama vagyok!Nekem egyfolytában folyásom van!Szerintem menj el dokihoz,mert ha valami gombás fertőzésed van,akkor az árthat a babának,de ha időben kezelik,akkor semmi baj nem lesz.Sajnos én egyfolytában kúpokat használok,mert nem múlik.De a terhesség hajlamosít rá hogy elkapd ezeket e fertőzéseket.Jó egészséget!Linda
2009. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már sokat járok pisilni is.Nem lehet ez a folyás hugyúti fertőzéstől,felfázástól?
2009. júl. 21. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!