Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, nem kívánom a...

Terhes vagyok, nem kívánom a páromat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, sűrűn van hányingerem, a szaglásom igen kifinomult, sokat fáj a hasam, folyton aludnék és fáradt vagyok. Mielőtt terhes lettem napi szinten voltunk együtt a párommal, volt, hogy többször is. Most viszont kb 3 naponta, de akkor is úgy, hogy szinte semmi kedvem hozzá. Ezt persze ő is látja, és hát zavarja. de hát kit ne zavarna? Szóval megértem őt. Nem akarom, hogy eltávolodjunk egymástól. Tudtok ötleteket, hogyan orvosolhatnánk ezt a problémát? Gondolom, nem vagyok ezzel egyedül...
2012. aug. 12. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Idő, türelem.


Mi is minden nap együtt voltunk, nekem is nehéz volt, úgy éreztem nem vagyok önmagam.

Igazán csak 20 hetes korom után kezdtem el újra kívánni a szexet igazán.

Nem sokára meg majd jön a nagy pocakos időszak, gyermekágy...bele se merek gondolni. rossz lesz szex nélkül, de szerencsére nem tart ez örökké.

2012. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk,plusz ráadás,hogy 5.héttől el is voltunk tiltva....veszélyeztetett lettem.Majd csak szülés után 8 héttel voltunk megint együtt,ami azt jelenti,hogy40 hét,abszolut szex nélkül.37 hétre szültem.

A férjem abszolutmegértő volt,hogy nem is kívánom,és nem is lehet..

Ja és azt sem e.gedte,hogy én kényeztessem őt...

2012. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele,hogy evés közben jön meg az étvágy én sem kívántam de úgy voltam,hogy ő most miért büntessem mikor mindig melettem áll mindenben :)) Kicsit megerőltettem magam az elején és utána ment minden mint a karikacsapás :)))
2012. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előzőnél is veszélyeztetett voltam, most is, és amikor megszűntek a vérzések, akkor is nagyon fájt, mintha erőszakolna, hanyagoltuk végig a terhesség alatt, mert sírtam a gondolatától is.Én segítettem rajta, ahogy tudtam, de abszolút megértő. Nekem csak ez a hányingeres korszak nagyon rossz, mert csókolózni sem tudunk, nem hogy mást, de majdcsak elmúlik.
2012. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!