Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El vagyok keseredve! 13 hetes...

El vagyok keseredve! 13 hetes terhes vagyok és pár hónapja nem kívánom a páromat, ritkán szeretkezünk csak. Normális ez?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a második trimeszterben élettel telibb leszek és vissza jön a szex iránt az étvágyam is, de eddig hiába vártam. Nagyon korán alszom, és megváltoztam párommal szemben is. Nem beszélgetünk annyit és nem foglalkozom vele se úgy mint régen. Csak az ágyban este bújunk össze kb öt percig aztán már alszom is (20.00 órakkor). Mit csináljak hogy olyan legyek mint régen? nem kérhetem már hogy legyen türelemmel, mert már nem boldog ebben a kapcsolatban, ami érthető is.
2008. nov. 12. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

én 29 hetes vagyok, és az egész terhesség alatt kb. 3x voltunk együtt. egyszerűen nem kívántam. sajnos meg kell értenie, hogy ilyenkor teljesen felborul a hormonháztartás meg minden, megváltozik a szervezeted, valaki kívánós lesz, valakinek abszolút nem hiányzik.

úgy viszont ne csináljátok, hogy te nem akarod, meg nem kívánod, mert akkor neked lesz csak rosszabb.

2008. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

szia!

csak azzal tudlak nyugtatni,hogy nem vagy egyedül! én tegnap töltöttem be a 23. hetemet,és amióta terhes vagyok,én se nagyon kívánom a szexet! vagyis inkább azt mondanám,hogy félek! félek,mert ha megyek,akkor elég sokat feszül a hasam! és azt olvastam,hogy jobb ilyenkor vigyázni! az én párom is sokat megkérdezi,hogy mikor szexelünk,de sose utálatos,mert megérti,hogy félek! próbáld megbeszélni a pároddal! boldog babavárást!

2008. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amikor nagy ritkán szeretkezünk az is csak azért van mert nem akarok már nemet mondani, de nem olyan a szex már, nem élvezem úgy mint rég. Inkább aludnék egyet helyette. Az a baj hogy máshogy se nyújtok neki örömöt ezen a téren, mert nincs hozzá kedvem.
2008. nov. 12. 13:01
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
elhiszem, h nincs kedved, de vmit akkor is tenned kell. a kapcsolat kedvéért. kényeztesd kézzel, szájjal. vegyél magadon erőt. késöbb szülés után sem mondhatod a gyereknek, h bocs de nincs kedvem felvenni. próbálj sokat lenni a levegőn, kapcsold ki a tv-t, beszélgessetek sokat. hidd el kedves párod meghálálja, mert a testi kapcsolat megvonásával esetleg azt éred el, h a gyereket okolja majd-->nem úgy áll majd késöbb a dologhoz.
2008. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a legtöbb nő így van az első trimeszterben, két hányás és alvás közt az embernek ahhoz van a legkevésbbé kedve( én is, az elsővel is így voltam, most is így vagyok) De a második trimesztert még csak most fogod kezdeni, még nincs veszve semmi. Lehet, hogy egy-két hét, és le sem bír majd vakarni magáról....
2008. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem gond,hogy te nem kivánod,de a párodnak szüksége van rá.És ezt nem hagyhatod figyelmen kivül.Nem muszály szexelni de segits rajta.Ha este fáradt vagy csináljátok reggel.Nem kell minden nap.A párod részéről is ,most sok megértésre van szükség.
2008. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Látom nem vagyok egyedül ezzel a problémával. :(
2008. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok és idáig kb 4-szer voltunk együtt a férjemmel. Én sem kívánom a szexet, de ő megérti ezt és ez a fontos. Ezt meg kell értenie a te párodnak is. Ez az időszak nem a szexről szól szerintem.
2008. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia, engem az első 12 hétben kimondottan eltiltott a doki a szextől. (legalábbis a behatolástól) Sokat beszélgettem a férjemmel, próbáltam úgy enyhíteni a feszültséget, hogy elmeséltem neki az érzéseimet, azt, hogy mi zajlik bennem, meg az egész hormonális katyvaszt. Sokszor átbeszéltük és igyekeztem másképpen örömet szerezni neki, amilyen gyakran csak tudtam - ez valóban fárasztó lehet egy kicsit, de fontos, hogy érezze ő is ott van, és nem zárod ki semmiből.
2008. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, még annyit, hogy a második trimeszterben majd erőre kapsz, nem leszel olyan fáradt, és jobban megy a szex is. Én most vagyok a 37, hétben és majd megőrülök a férjemért meg a szexért, de visszafog ugye a nagy poci, meg a bébikém biztonsága, és ezért ugye csak nagyon óvatosan.... de elhiheted mennyire szeretnék már ott tartani, hogy mindent bele... úgyhogy fel a fejjel, elmúlik a libidóhiány!
2008. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!